Питання та відповіді
0
0

Питання та відповіді

Чи можлива доставка ваших книжок за кордон? 

Детальну інформацію за цим питанням Вам нададуть наші менеджери з продажу. Будь ласка, напишіть листа на e-mail адресу відділу продажу: sales@schoolbook.com.ua.

How is it possible to buy your books with delivery abroad?  

Hello! Managers of our sales-department will give you the detailed information and will answer your questions. Please write a letter to our

Ist es möglich ihre Bücher mit der Lieferung ins Ausland zu bestellen? 

Hallo! Unsere Managers aus der Verkaufsabteilung geben Ihnen ausführliche Information und beantworten Ihre Fragen. Hier ist unsere

Чи можу я повернути отриману книгу після замовлення через інтернет-магазин? 

Згідно з Додатком № 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172, до переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), також належать і друковані видання (друковане видання — видання, яке видається в друкованому вигляді, тобто віддруковане на папері тим чи іншим способом). © https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF

Тому, за умови, що продукція, придбана в нашому інтернет-магазині (ви маєте на підтвердження чек або накладну), містить типографський брак, ми йдемо на зустріч нашим читачам: обмін здійснюватиметься на однаковий товар належної якості лише протягом 14 календарних днів з моменту отримання відправлення. Якщо ви придбали книги у наших представників, то щодо повернення або обміну просимо звертатися туди, де ви здійснили покупку. 

Як мені обміняти товар? 

Інтернет-магазин не несе відповідальності за товар, який не був перевірений на наявність пошкоджень або на відповідність заявленій комплектації при отриманні у відділенні Укрпошти або Нової пошти.

Обмін товарів по всій Україні відбувається за допомогою Нової Пошти. Витрати на відправлення товару при обміні узгоджуються додатково.

Зверніть увагу! У посилці-поверненні обов’язково повинні бути: товар в оригінальному упакуванні, супровідні аксесуари або вкладення (якщо таке передбачено), а також товарно-транспортна накладна від відправника.

Чому в інтернет-магазині книжки дорожчі, ніж в нашій книжковій крамниці? 

Причин може бути багато і вони залежать від різних факторів: який це магазин, коли відбулася остання закупівля книжок і за якою вартістю; залежить від посередника, який має власну знижку. Також усе прив’язано до курсу долара. У кожної торговельної мережі є своя цінова політика, яка від нас не залежить.

Чи є Ваші книги в електронному вигляді, якщо так, на якому сайті їх можна придбати?

Офіційно наші книжки доступні тільки в паперовому вигляді, будь-які електронні варіанти є піратськими і видавництво активно бореться із ресурсами та користувачами, які їх розповсюджують.

Чому ваші книжки дорожчають?

Ми щосили намагаємося притримати подорожчання нашої продукції, але ціни зростають на все: на папір, фарбу, поліграфічні послуги, також зростає ціна на логістику, транспортні послуги та ін. Варто звернути увагу також на інфляцію, зміни тарифів та заробітної платні, що змушує підіймати ціну не тільки на книжковий сегмент ринку, а й на інші товари та послуги. Ми постійно турбуємося про якісні матеріали для наших книжок та досконале змістове оформлення, переклади та ілюстрації, вартість яких також постійно змінюється. Просимо поставитися з розумінням до наших рішень, бо вони викликані численними факторами, які здебільшого від нас не залежать.

Чому напис на корінцях книг, виданих останнім часом, перевернутий в інший бік?

У зв’язку зі зміною загальних вимог Книжкової палати України та правил національного стандарту України у сфері інформації, бібліотечної та видавничої справи наше видавництво змінює оформлення корінця обкладинок книжок. У нових виданнях відомості на корінці обкладинки розміщуються у послідовності згори донизу (ДСТУ 7.84:2008). Таке оформлення книжок відповідає загальноєвропейським нормам. На жаль, зміна вимог впливає на серійні книжки (різний вигляд корінців книжок у межах серії), проте ми намагатимемось усунути цей недолік під час додруковування накладів.

Чому деякі книжки мають яскраво виражений запах? 

Хочемо зауважити, що всі наші видання відповідають чинним державним санітарно-гігієнічним вимогам, що підтверджують численні експертизи. Бо ми усвідомлюємо свою відповідальність, гарне самопочуття й задоволення від читання у малят та дорослих для нас відіграє велике значення.

Що робити, якщо у книжці виявлено брак? 

Радимо звернутися туди, де ви купили таку продукцію. Також просимо надіслати нам фото бракованого товару для розгляду питання про заміну продукції.

Коли новинку можна буде купити в книгарнях? 

Якщо книга щойно вийшла, вона буде поступово з'являтися у наших представників, краще уточнювати це у них. Переглянути наших представників ви можете тут: Торговельні представники.

Чому ви не взяли оригінальну обкладинку книжок серії «Timeless»?  

Видавництво вирішило зробити оформлення внутрішнього блоку серії книжок Timeless подібно до інших своїх книжок фентезі. І наші дизайнери захотіли розробити власні обкладинки, які до речі, схвалили правовласники книжок та оригінальних обкладинок.

Чому у «Смарагдовій книзі» немає змісту? 

Це зумовлено технічними особливостями оформлення книги (під час верстки не виходили на кратність 16, виникла дилема: додавати 15 сторінок реклами і ставити зміст, або ставити зміст і зменшувати шрифт, або залишити шрифт читабельним за нормами і пожертвувати змістом. Вирішили зупинитися на останньому).

Скажіть, чи ви збираєтеся зробити такі енциклопедії для хлопців про дівчат, як «Обережно: хлопці»? 

Ні, енциклопедії поки видавати не збираємося.

Чому деякі теми повторюються в книгах із серії «Цілком таємно»? 

Дійсно, є теми, що повторюються, оскільки деякі з них настільки важливі, що їх хотілося обов’язково розмістити. Але потрібно враховувати, що читачі не завжди купують всі видання цієї серії, натомість радше обирають книги тієї тематики, яка їм необхідна й цікава саме зараз.

У якому розділі можна купити розгорнуте щоденне планування для І молодшої групи у електронному варіанті? 

На жаль, у нас не буває таких планувань. Увесь каталог видань Ви можете побачити на нашому сайті.

Ви будете видавати книги «Вітчхантери», «Часольбоми», розмальовки-антистрес Н. Щерби? І якщо плануєте, то коли? 

Зараз такого немає в наших планах, але якщо щось зміниться, ми обов'язково це проанонсуємо.

Чи планує видавництво випускати 5 книгу «Новіші пригоди Косі Вуханя і Кольки Колючки» із серії Дивовижні пригоди в лісовій школі В. Нестайка? 

Ні, не плануємо.

Скажіть будь ласка, чи є можливість із Вашою допомогою видати книжку з історіями / малюнками, які створює моя дитина? 

Ви можете надіслати Вашу пропозицію на електронну адресу нашого

Чому мені не вдається відправити вам лист, коли я натискаю на e-mail адреси зі сторінок «Контакти» чи «Вакансії»?

Для того, щоб це посилання працювало, потрібні додаткові налаштування у Вашому браузері. Для браузера Chrome (chrome://settings/handlers) у Gmail: зареєструватися або увійти у свою поштову скриньку → вгорі праворуч в адресному рядку біля позначки масштаб натиснути на сірий ромб → вибрати пункт «Дозволити» на запит «Дозволити mail.google.com для обробки посилань типу "електронна пошта"?» Або на Вашому комп'ютері має бути встановлений поштовий клієнт: Microsoft Outlook / The Bat / Mozilla Thunderbird.

Як уточнити інформацію про наявність товару?

Ви можете подивитися у прайсі або зателефонувати у відділ реалізації: (067)-766-00-77 / (095)-766-00-77 чи за номерами інтернет-магазину: (095) 564-0-532 / (096) 564-0-532


Версії браузерів для коректного відображення сайту:

Internet Explorer 11
Edge 16, 17, 18
Firefox 58, 59, 60, 61
Chrome 49, 63, 64, 65, 66, 67, 68
Safari 11, 11.1, TP
iOS Safari 10.3, 11.2, 11.3
Opera mini all
Chrome for Android 64
UC Browser for Android 11.8
 Samsung Internet   4, 6.2