Давайте знайомитись

Давайте знайомитись

Наше вам найщиріше вітаннячко!!!

З приємністю скажемо кілька слів про нас і нашу історію.
Почалося все далекого 2000 року. Наш майбутній директор, Василь Федієнко, саме готував свого сина Миколку до школи й звернув увагу на те, що в Україні немає якісних букварів і посібників для дошкільнят українською мовою. Опрацювавши величезну кількість літератури, починаючи з видань більш як сторічної давнини, Василь уклав буквар «Читайлик», який і до сьогодні лишається найкращим і найпоширенішим букварем для українських дошкільнят. Відтоді було продано понад мільйон примірників «Читайлика». Приблизно в той самий час було укладено й посібники серії «Крок до школи», які після неодноразових оновлень та доопрацювань досі залишаються лідерами у своєму сегменті. Саме завдяки успіху цих книжок 2002 року й було засновано наш Видавничий дім «Школа».
 
Від самого початку Василь очолював редакцію й видавництво в цілому, чим і продовжує займатися разом із улюбленою командою професіоналів. Наразі окрім навчальної літератури ми спеціалізуємося на преміальних розвивальних картонних книжках для малечі та якісній художній літературі для дітей усіх вікових категорій. У нашому доробку: казки, вірші, збірки оповідань, повісті та пригодницькі романи, а також захопливі книжки в стилі фентезі. Усе це — від найкращих українських та зарубіжних авторів.
 
Навіть у непрості воєнні часи ми продовжуємо видавати для дітей і дорослих книжечки, зроблені з любов’ю й від щирого серця, самі їх усі залюбки читаємо, вигадуємо нові, і, звісно, мріємо про перемогу — чого всім і бажаємо! І нехай ваші мрії здійсняться!!!