Гарантія та умови повернення

Гарантія та умови повернення

Якщо є поліграфічний брак, що призводить до втрати або спотворення інформації: відсутність друкованого тексту, заминання друкарським верстатом сторінки, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, перевернуті щодо обкладинки сторінки. У випадках виявлення такого роду недоліків, за вами залишається право повернути в магазин раніше придбану книжку впродовж 14-ти днів із моменту отримання.
Згідно із постановою Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»» від 19.03.1994 року № 172. така продукція належної якості поверненню не підлягає.
Приймаємо повернення тільки при наявності розрахункового документа з нашого інтернет-магазину.

Якщо, оглядаючи товар на пошті, ви виявили механічний брак, що був отриманий під час транспортування, з вини транспортної компанії або перевернуті щодо обкладинки сторінки, обов’язково оформіть бланк Акт приймання-передачі товару на пошті і зв’яжіться з нашим менеджером за номером телефона (063) 766-00-77 чи на пошту emarket.schoolbook@gmail.com
У такому разі ми зможемо зафіксувати це й почати процедури з відшкодування коштів та відправити вам заміну пошкодженого товару.