Правила користування послугою

Увага!


Вартість замовлення , яке можна оформити через наш сайт, повинна бути не менше ніж 50 грн. Після замовлення Вам зателефонує наш менеджер.

Якщо загальна вартість вашого замовлення перевищить суму 500 грн, Ви маєте можливість отримати знижку від 10%.Правила замовлення товарів на сайті видавничого дому «Школа»
Товар у магазині нашого сайту відпускається тільки після заповнення реєстраційної картки клієнта та здійснюється за цінами видавничого дому «Школа» на день замовлення.
Доставка замовленого товару здійснюється тільки в межах України «Укрпоштою» на почтове відділення, яке ви вказали при заповненні реєстраційної картки клієнта на нашому сайті. Ви можете зробити замовлення тільки післяплатою (тобто розрахунок за товар здійснюється під час його отримання у відділенні зв’язку). При цьому, за тарифами «Укрпошти», поштовий збір за здійснення післяплати складає приблизно 2-5 % від сплачуваної суми понад 500 грн. А збір менше 500 грн = 10 грн.
Видавництво бере на себе всі витрати, пов’язані з пакуванням, страхуванням та доставкою вашого замовлення до вказаного вами відділення зв’язку. Замовлений товар буде відвантажений протягом трьох діб з моменту замовлення.
Надісланий товар зберігається на пошті безкоштовно протягом 5 робочих днів. Після закінчення цього терміну з вас буде стягуватися «Укрпоштою» пеня у розмірі 3,72 грн за кожну наднормативну добу зберігання.
У випадку, коли замовлений вами товар не буде отриманий та сплачений два рази, подальші замовлення на ваше ім’я будуть заблоковані.
У випадку виявлення бракованого товару, надішліть його на нашу адресу (а/с 535, м. Харків, 61103) цінною бандероллю без післяплати, з сумою оцінки 5 грн, вклавши записку з описанням браку та проханням про його заміну.


Увага! Ще раз звертаємо вашу увагу на те, що у випадку перевищення загальної вартості вашого замовлення суми у 500 грн, ви маєте можливість отримати знижку від 10 %. Після замовлення вам зателефонує наш менеджер.

Доброго дня


Щиро вітаємо!

Приватне підприємство «Видавничий дім «Школа» засновано 2002 року. Незмінні директори видавництва протягом усього часу його існування — Андрій та Василь Федієнки. Основні напрямки розвитку — книговидавнича діяльність і гуртова торгівля книжками власного виробництва. Назва «Школа» повною мірою відображає напрям роботи та тематику книжок, які тут видаються, — це література для розвитку, навчання, пізнання нового та ще невідомого. І все це — для дітей. Дітей віком від молодшого дошкільного до старшого похилого. Адже вчитись і пізнавати нове ніколи не пізно!

Ми робимо гарні, розумні, корисні видання:

— розвивальні та навчальні посібники, книжки для дошкільнят;

— робочі зошити, прописи для учнів початкових шкіл;

— художню літературу, зокрема ілюстровані переклади найвідоміших сучасних бестселерівдля дітей та юнацтва;

— історичну літературу;

— літературу прикладного характеру;

— книжки-картонки для наймолодших читачів від одного року народження(з 2014 року під торговою маркою «Дошколярик»).

Наші книжки та посібники видаються українською, російською та англійською мовами. Усього за роки існування було підготовлено до друку близько 600 найменувань, у тому числі понад 10 серій.

У видавництві працюють і з ним співпрацюють фахівці найвищої кваліфікації. Усі вони люблять свою роботу і прагнуть виконувати її якомога краще. Кожний день видавництва наповнений (і переповнений) спільною творчою працею. А потужним локомотивом видавництва є один із його директорів, автор багатьох успішних книжок Василь Віталійович Федієнко. Це справжній фахівець своєї справи, кандидат педагогічних наук, людина творча і невгамовна в найкращому сенсі цього слова. Саме його «Буквар-читайлик» є найпопулярнішим в Україні, саме за його прописами опановує навички каліграфічного письма українською, російською та англійською мовами кожен другий український школяр, саме його авторству належать посібники найпопулярніших в Україні серій «Крок до школи», «Малятко», «Подарунок маленькому генію», «Дивосвіт», «Мамина школа». А як не згадати про робочі зошити з математики, охорони здоров’я, природознавства, розвитку мовлення тощо!

Усі наші посібники, зошити та книжки для дошкільнят і учнів загальноосвітніх шкіл мають відповідні грифи Міністерства освіти і науки України та сертифіковані санітарно-гігієнічними службами.

Значну увагу видавництво приділяє пошуку цікавих та компетентних авторів, рівню підготовки видань, їх художньому та поліграфічному оформленню. Серед авторів, книги яких опубліковано «Видавничим домом», —найулюбленіші українські дитячі поети й письменники: Наталя Забіла, Грицько Бойко, Платон Воронько, Ганна Чубач, Тамара Коломієць, Олег Орач, Петро Ребро, Леонід Куліш-Зіньків, Людмила Савчук, Сергій Цушко та багато інших. Справжнє сузір’я класиків української та світової дитячої літератури нам вдалося зібрати «під дахом» серії «Дитячий бестселер». Адже кожне прізвище письменника — це дійсно най-най-най: Всеволод Нестайко, Юхим Чеповецький, Василь Сухомлинський, Ено Рауд, Ондржей Секора, Джоель Гарріс, Сельма Лагерлеф, Дж. М. Баррі, Олександр Волков, Софія Прокоф’єва, Андрій Усачов, Ян Екгольм. Нещодавно була започаткована серія «Нова дитяча книга», до якої увійшли найвідоміші бестселери сучасних європейських авторів — Тімо Парвели, Ґжеґожа Касдепке, Малгожати Стрековської-Заремби та інших. Також завдяки фахівцям «Видавничого дому «Школа» вперше українською мовою перекладено книги всесвітньо відомих дитячих письменниць Мері Нортон і ДжорджіїБінг.

Ми активно співпрацюємо з талановитими художниками — Євгенією Житник, Валерієм Харченком, Мариною Пузиренко, Наталкою Гайдою, Любов’ю Єрьоміною, Сусанною Домбаян, Арутюном Тумагяном, Надією Стельмах, Інною Черняк, Ангеліною Канкавою та іншими. Вже тільки їхнє ім’я на титулі книжки робить її бажаним подарунком для малечі.

За роки існування видавництву вдалося здобути широке коло читачів і стати доволі відомим на теренах не тільки України. Література «Видавничого дому «Школа» наразі реалізується через книготоргову мережу, що охоплює всі обласні центри та великі міста України, вона присутня у багатьох книгарнях і супермаркетах. Читачі з будь-якого куточка країни можуть завітати на наш сайт, ознайомитися з асортиментом книжкової продукції, зокремаз новинками, а також зробити замовлення через інтернет-магазин. Доставка в будь-яку точку України — БЕЗКОШТОВНА.

Від дня заснування нашого видавництва минуло чимало років.І тепер, озираючись назад, ми не без подиву відзначаємо — встигли багато зробити!

Іноді видавництво плутають з друкарнею. Та насправді різниця велика, бо головні активи будь-якого видавничого дому — це не поліграфічні верстати, а люди. Щодня ми допомагаємо один одному, відстоюємо свою точку зору та іноді сперечаємось, вчимося готувати до друку найякісніші та найцікавіші видання, перетворюємо наші мрії на дійсність. І нам багато що вдається: ми успішно ведемо переговори щодо придбання авторських прав з нашими європейськими, російськими та американськими партнерами, а в 2014 році стартував наш новий проект для думаючих і дбайливих батьків і вихователів — «Дошколярик».І все це всупереч падінню споживчого ринку та зростанню вартості поліграфічних матеріалів останніх кризисних років!

Хочемо подякувати нашим авторам, художникам, редакторам, дизайнерам і керівникам проектів, усім, хто протягом майже п’ятнадцяти років підтримує«Видавничий дім «Школа», сприяє популярності видавництва. Особлива подяка нашим читачам— спасибі вам за допомогу, конструктивну критику і зворотній зв’язок! Саме ви змушуєте нас розвиватися, бо без вас наша праця не мала б жодного сенсу. Саме для вас ми намагаємося бути щирими, старанними та наполегливими, бо віримо: інакше нічого не вийде.

Нам справді є чим пишатися. Тож сьогодні ми можемо хай і не надто голосно, але твердо сказати: ми реалізувалися! І підбити деякі підсумки, навіть провести статистику.

 

 

 
 

У середньому співробітник нашого видавництва має ідеальні пропорції (вага 73 кг за зросту 171 см) і перебуває у розквіті духовних, розумових та фізичних сил (адже йому 38 років).