Книга Смарагдова книга Керстін Ґір купити в Україні • Видавничий дім Школа

Смарагдова книга

5
220 мм
170 мм
Смарагдова книга купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Смарагдова книга купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Смарагдова книга купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Смарагдова книга купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Смарагдова книга купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Смарагдова книга купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Смарагдова книга купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Смарагдова книга купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Серiя Таймлесс
440.00 грн
Є в наявності

У цій книзі на головну героїню Ґвендолін чекають неймовірні випробування: її серце розбите, почуття геть спаплюжені, довкола самі лише таємниці, які приховують моторошну правду. У цій шаленій круговерті подій Ґвен не раз постає перед тяжким вибором: як пробачити власних батьків? Чи можна довіряти коханому? Як не стати жертвою графа Сен-Жермена та Вартових? Як гідно завершити гру, з якої вийти неможливо? Здається, всюди суцільна пітьма і виходу годі знайти, проте доля раптово посилає у життя Ґвен тих, хто стане на її бік і підкаже вихід.

Детальніше
440.00 грн
Детальна інформація
Автор Керстін Ґір
Серія книги Таймлесс
Рік видання 2019
Сторінок 400
ISBN 978-966-429-445-1
Вага 0.66
Розмір 220 х 170 х 37
Перекладач Ігор Андрущенко
Обкладинка Тверда
Вік 12+
Опис

«Рубінову книгу» видали у 2007 році в Німеччині. Рівно через десять років вона вийшла українською. І саме вчасно. Вчасно, тому що я досі не бачила екранізації  А тепер на канікулах і з чистою совістю після прочитання всіх трьох романів можна й фільми дивитися. І потім ще раз читати книги. Українське видання «Timeless» можна перечитувати часто... Ох, воно прекрасне! Прекрасне в усьому! Ґвендолін і Ґідеон рятують світ. А Ґвендолін, до того ж, намагається розгадати особливу для неї загадку — що ж давно відбулося з Люсі й Полом? Але якби закохані могли займатися тільки цими справами чи спокійно елапсувати в минулі століття… Так, порятунок світу — це ще не найскладніше. Найпроблемніше й найважливіше для Ґвендолін — це вижити. Якими б, можливо, симпатичними на перший погляд не здалися пані та панове з вісімнадцятого століття, якими б красивими не були сукні мадам Россіні, але граф Сен-Жермен нічого доброго для Ґвендолін не підготував. Чесно кажучи, зовсім не хочеться прощатися з цими героями. Не віриться, що пригоди Ґвендолін і Ґідеона закінчилися. Хоча я таки найбільше сумуватиму за привидом-горгульєю Ксемеріусом, який усім і завжди говорив, що він — демон. А не просто якийсь вам привид  І навіть за противною двоюрідною сестрою Ґвендолін Шарлоттою сумуватиму. Але… за Шарлоттою, може, і не сумуватиму  Проте чим же особливе українське видання? Перше — це красиве оформлення. Кожну частину трилогії хочу гортати знову, а кожною ілюстрацією милуватися. За всі ці чорні візерунки, заставки й чарівні обкладинки респект Наталі Переходенко  Друга родзинка українських «вічних» книг – переклад. Якщо це історія, у першу чергу орієнтована на підлітків, то й мова романів повинна бути відповідною — сучасною, такою, щоб тинейджерка й тинейджер не кривилися, читаючи книгу, мовляв, вона нудна та якась несправжня, не щира. Гадаю, і самій авторці сподобалося б, як спершу йде репліка «Атас, сексот прийшов!», а за нею – «Юна леді! Якщо Шарлотта дізнається про це!..» Ігоря Андрущенка вже можна полюбити за такий переклад  Так і хочеться сказати словами одного з перекладених ним героїв: «Респект, малий!» Для читачів, які вишукують у книгах «родзинки», додам. Окрім усієї цієї мовно-оформленнєвої краси і в трилогії «Timeless» загалом, і в заключній частині зокрема, постійно згадуються чи то гурти й музиканти, чи то твори й фільми. Від Ріхарда Ваґнера до АВВА, від «Ромео і Джульєтти» до цитувань нобеліантки й пулітцерівки Перл Бак, від «Десяти речей, які я в тобі ненавиджу» з Гітом Леджером і Джулію Стайл до «Герцогині» з Кірою Найтлі й Рейфом Файнзом! От і доказ, що підліткові романи — це не просто й не лише класні історії для пубертатноперіодних читачів, а оригінальний стимул поґуґлити щось цікаве з книжки 

З цим товаром зазвичай купують

Середня оцiнка 5
5.0

Дивно. На якабу книги цієї серії дешевші, ніж у видавництві. Як так?

Видавничий дiм Школа 09 грудня 2023

Вітаємо, Сергію. У кожної торговельної мережі є своя цінова політика, яка від нас не залежить. Дякуємо за увагу до наших книжок.

5.0

Дякую! Дякую за емоції, які я пережила протягом прочитання трилогії. Це було щось неймовірне. З часу, коли я читала пройшло півроку і я впевнено можу сказати, що це моя улюблена книжка. Настільки захопливо і гармонійно все передано. Почуття, пригоди в часі, взагалі все-все-все. Пробачте, не можу написати більш структурований відгук, бо я ще досі під враженнями. Чудовими враженнями ☺️

Видавничий дiм Школа 09 грудня 2023

Дякуємо за «неструктурований» відгук, але такий щирий! Радіємо, що читання принесло Вам стільки задоволення)

5.0

Обожнюю всі книжки Керстін Ґір, які я прочитала. Їй чудово вдається передати почуття героїв, їх переживання. Це остання книжка з трилогії, і справді хочеться зробити підсумок всієї трилогії книжок. Ці книжки містять нотки детективного та романтичного жанру, комедійні моменти, першу закоханість та саму історія кохання! Рекомендую прочитати, книжка просто фантастична!!!

Сторінки: 1 2 3 4 5 ... 8
Залишити вiдгук
Оцiни книжечку