Знижки до Всесвітнього дня філософії
Знижки до Всесвітнього дня філософії
Знижка 20%
З 15.11.2018 до 21.11.2018

Щороку у третій четвер листопада святкується Всесвітній день філософії. Оскільки 2018 рік за рішенням 39 Генеральної конференції ЮНЕСКО названо роком Василя Сухомлинського, саме час зазирнути до тієї глибинної мудрості видатного Педагога, яка промовляє до сучасних вихователів, вчителів та батьків крізь роки.

Ювілейне видання до 100-ї річниці від Дня народження автора найповнішої збірки його творів «Я розповім вам казку... Філософія для дітей» увібрало в себе притчі, оповідання й казки, доступні для сприймання й осмислення малечею, пройняті любов’ю до маленьких читачів та до рідної землі.

У нашому видавництві побачили світ й інші твори Василя Сухомлинського: «Всі добрі люди — одна сім'я», «Квітка сонця» — кожна з них навчатиме поважати старших, бути щирими та доброзичливими, відповідати за власні вчинки. 

Також у день, присвячений любові до мудрості, згадуємо ще одного талановитого вчителя-новатора, психолога, засновника гуманної педагогіки Шалву Амонашвілі.

Безмежна повага цих двох Вчителів до малечі, їхнє чуйне ставлення до особистості дитини, проникнення у внутрішній світ дитини, небайдужість та розуміння учнів невпинно надихає дорослих. 

У період 15 — 21 листопада на всі книги Василя Сухомлинського та Шалви Амонашвілі діє знижка 20 %. 

Встигніть придбати твори людей, які віддали серце дітям, за суперціною!*