Знижки 10-35% на усі видання «Школи»
Знижки 10-35% на усі видання «Школи»
Знижка 10-35%
З 26.11.2021 до 28.11.2021

З нагоди Чорної п’ятниці оголошуємо про початок мегаакції, що триватиме три дні*. З 26.11 до 28.11 включно діятимуть суперзнижки 10-35% на весь асортимент нашого видавництва**. Для найменших ми приготували МЕГАкартонки, казки та розвивальні книжечки на картоні, для дошколят припасли прописи та робочі зошити, аби дітлахи заздалегідь почали готуватися до школи, а також пригодницьку та захопливу художню літературу серій «Ваговіз та причіп» і «Найкращі вірші для дітей».

Той, хто вміє читати сам, зможе поповнити книжкову полицю виданнями з серій «Дитячий бестселер», «Пригоди Фунтика», «Мортіна», «Вінні та Вілбер», «Пуффі та Брунільда», «Нова дитяча книга», «Вівсяна банда», «Зося з вулиці котячої», «Детективний квест», «Бабайка». Дітлахам середнього шкільного віку сподобаються книжечки серій «Лотта та її катастрофи», «Шкарпеткожери», «Кудлаті історії», «Моллі Мун», «Ліззі Карбон», «Нотатки дівчинки-вампіра».

Найстарші діти зможуть похизуватись прочитаними книгами з серій «Сучасна європейська підліткова книга», фентезі-бестселерами «Часодії», «Чароділ», «Лунастри», «Сімнадцять», «Серце часу», «Дарителі», «Зільбер», «Алея — дівчина води».

*Зверніть увагу: термін відправлення акційних замовлень зі знижками до Чорної п'ятниці може бути збільшений до 3-5 днів. ** Інші спеціальні пропозиції НЕ сумуються.