Книжки про автомобілі Анастасії Орлової зі знижкою 20%
Книжки про автомобілі Анастасії Орлової зі знижкою 20%
Знижка 20%
З 27.01.2022 до 03.02.2022

Не проґавте можливість придбати для своїх маляток дві книжки «Це ваговіз, а це причіп» та «Ваговіз, причіп і новорічна ялинка» Анастасії Орлової за спеціальною ціною до Дня народження авторки.

Серія книг «Ваговіз і Причіп» навчить звертати увагу на світ звуків. Авторка виділила кольорами вигуки. Читаючи дітлахам, необхідно імітувати звуки найрізноманітніших явищ, предметів: плескіт води, кудкудакання курей, рев автомобільного мотора.
Ваговіз — то дорослий, серйозний, сильний транспорт, який символізує старшого в сім`ї. Причіп любить лінуватися, гратись та не дотримує слова — словом, поводиться, як дитина. У книжках обоє працюють вправно, перевозячи вантажі. На дорогах їх підстерігають підступні звірі, але парочці допомагають інші види транспорту.

Книжка «Ваговіз, причіп і новорічна ялинка» присвячена новорічним пригодам. Пара вже відомих вам друзів має надважливе завдання — привести символ зимового свята в місто. На заваді їм стануть ями на дорогах, ожеледиця, люта хуртовина. Друзі навіть потраплять в аварію.
Упродовж тижня з 27.01.22 до 03.02.22 радимо купити серію книг Анастасії Орлової зі знижкою 20% й дослідити разом із дитиною автомобільний світ. Біп-біп.