Возврат товара ► Издательский дом Школа

Возврат товара

Умови повернення товару, придбаного через інтернет-магазин Видавничого дому «Школа»

Згідно з Додатком № 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 до переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), також належать і друковані видання (друковане видання — видання, яке видається в друкованому вигляді, тобто віддруковане на папері тим чи іншим способом). © https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF#Text

Інтернет-магазин не несе відповідальності за товар, який не був перевірений при отриманні у відділенні Укрпошти або Нової пошти на наявність пошкоджень або на відповідність заявленій комплектації.

Якщо у книжці виявлено типографський брак (а саме: неправильна послідовність сторінок, відсутність або повторення деяких сторінок, неправильне розташування матеріалу на сторінці, склеювання сторінок, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, нечіткий друк, змазані фарби і под.), ми йдемо назустріч нашим читачам. За умови, що продукція з типографським браком була придбана в інтернет-магазині Видавничого дому «Школа» (ви маєте на підтвердження чек або накладну), просимо надіслати нам фото бракованого товару для розгляду питання про заміну продукції. Обмін здійснюватиметься на однаковий товар належної якості лише протягом 14 календарних днів з моменту отримання відправлення.


Як обміняти товар?

Обмін товарів по всій Україні відбувається за допомогою Нової Пошти. Витрати на відправлення товару при обміні узгоджуються додатково. Зверніть увагу! У посилці-поверненні обов’язково повинні бути: товар в оригінальному упакуванні, супровідні аксесуари або вкладення (якщо таке передбачено), а також товарно-транспортна накладна від відправника.

Якщо ви виявили брак у книгах, які придбали у наших представників, щодо повернення або обміну просимо звертатися туди, де ви купили таку продукцію.


Контакти для звернення

Для отримання консультації від менеджерів звертайтеся за телефонами відділу реалізації (067) 766-00-77, (095) 766-00-77, (096) 766-00-77, пишіть на електронну адресу sales@schoolbook.com.ua, а також в спеціальному чаті на сайті.