Книга Земля забутих Катерина Соболь купити в Україні ► Видавничий дім Школа
0
0

Земля забутих

5
220 мм
170 мм
Земля забутих купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Земля забутих купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Земля забутих купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Земля забутих купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Земля забутих купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Земля забутих купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Земля забутих купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Земля забутих купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Серiя Дарителі
210.00 грн
Є в наявності

У четвертій книзі циклу «Дарителі» герої вирушають розкривати найголовнішу таємницю королівства. Хто дістанеться заповітної Межі й дізнається справжню подобу великого чарівника Барса, той заволодіє його силою — силою створювати і знищувати світи. Та на шляху до мети їм треба здолати моторошного Білого Пса, зустрітися віч-на-віч із власними страхами у Землях Жаху… та з’ясувати, що все це було намарне. Адже у цій шаховій партії, де чесності Генрі, шляхетності Едварда й відданості Рози протистоїть підступність Освальда, найоблуднішого лиходія всіх часів, кожен пішак може вибитися у ферзі…

Детальніше
Замов на 400 грн — доставимо
безкоштовно!
icon
Детальна інформація
Автор Катерина Соболь
Художник Ольга Закис
Серія книги Дарителі
Рік видання 2019
Сторінок 368
ISBN 978-966-429-541-0
Вага 0.6
Розмір 220 х 170 х 32
Перекладач Наталія Косенко Наталія Коцюба
Обкладинка Тверда
Вік 10+
Опис

Обережно, спойлери! Передмову до книги нібито пише Освальд, згодом ми дізна́ємося, що це Олдус сам дав йому та ще декільком героям таке право. Ми звикли бачити Освальда лиходієм та найгіршим батьком у світі, проте цього разу буде трішки інакше. Він розповідає історію свого дитинства й розкриває основу причину, чому так хоче перетнути Межу, отримати силу, як у Барса, й захопити владу в королівстві. Коли він був ще малим хлопчиком, то його мати сильно захворіла, і ніхто з чарівників не зміг її вилікувати. У світі чарів свої закони, тому, якщо чарівник лікує когось, то згодом помирає сам. Генрі повернув Серце, корону й здолав тварюку. Минув місяць, і парубок вже думав відпочивати, та-от Барс не передбачив цього пункту у своїй грі. Генрі живе у палаці й мимоволі починає згадувати своє дитинство, знаходить меч, який вони з Едвардом заховали багато років тому, зустрічає давніх друзів, зокрема Розу, яка ще з дитинства була закохана у Роберта, а виходить, що тепер — у Генрі. Не дивно, що Роза відчула спорідненість з юнаком, наче перед нею стояв Роберт. Життя у палаці було схоже на кардіограму: то все добре, то навіть просто дивовижно, аж потім — занадто погано, що й сталося того дня. Освальд захотів продовження гри, тому з’явився до палацу у подобі Генрі й запевнив усіх, що справжній Генрі — то лиходій Освальд. Так він хотів виманити Едварда з палацу, бо хлопчина відрізнявся гострим розумом й спритністю у відгадуванні загадок. Справжній Генрі потрапив до палацової тюрмі, а Освальд — палацу. За усім дійством спостерігав Барс: він був досить розумним, як для дванадцятирічної дитини. Так, вам не здається. Маленький хлопчик — Персі Відступник, за записками якого все життя йшов Освальд, створив королівство чарів, створив їх усіх, й цю, інколи таку жорстоку гру. У Землі забутих ми станемо свідками похорону безсмертного Освальда й королівського сина Едварда, будемо спостерігати за тим, як Джоанна вибачиться перед Розою за смерть матері... Та не кваптесь засмучуватися, бо королівством править любов, саме вона поверне до життя навіть лиходія, яким лякають неслухняних дітей.

Книги з цієї серії

Середня оцiнка 5
5.0

Коли буде 5-та книга? І чи буде можливість купити цілу серію зі знижкою?

Видавничий дiм Школа 25 Червня 2022

Роботи над книгою тривають, детальніше про її вихід стане відомо трохи згодом, обов'язково проанонсуємо це у наших соц. мережах і на сайті. Щодо знижок — підписуйтеся на новини на нашому сайті, щоб нічого не пропустити)

5.0

Коли можна буде купити її?

Видавничий дiм Школа 25 Червня 2022

Очікуємо найближчим часом, обов'язково повідомимо у наших соц. мережах та в e-mail розсиланнях, що книжечка в продажу, долучайтеся!

Залишити вiдгук
Оцiни книжечку