Останні «Лунастри» в продажу! ► КУПИТИ ПЕРШИМ◄
Замовити дзвінок
Графік роботи колл-центру
Пн-Пт з 9:30 до 18:00

0
0

Сюзанка хитрує

4
Сюзанка хитрує купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Сюзанка хитрує купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Сюзанка хитрує купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Сюзанка хитрує купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Сюзанка хитрує купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Сюзанка хитрує купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Сюзанка хитрує купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Сюзанка хитрує купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Автор Дорота Сувальська
Серiя Витівки Сюзанки
135.00 грн

Родина малої Сюзанки переїхала у село Бжезінь, бо її батьки завжди мріяли жити в селі. Аж раптом виявилося, що про те саме мріяло ще багато людей. Тож тепер у Бжезіні мешкає мало не половина Варшави… Але дівчинка цілком задоволена, бо має тут купу друзів, а у витівках їй немає рівних — то вона організовує детективну агенцію, то вирощує маленьке домашнє звірятко — бактерію Гедвігу, то підмальовується з маминої косметички. А тут ще й у будинку навпроти оселяється нова подружка. Тому якщо вам сумно — кличте Сюзанку!

Детальніше
Замов на 300 грн — доставимо
безкоштовно!
icon
Детальна інформація
Автор Дорота Сувальська
Художник Нікола Кухарська
Серія книги Витівки Сюзанки
Рік видання 2018
Сторінок 224
ISBN 978-966-429-520-5
Вага 0.42
Розмір 205 х 155 х 20
Обкладинка Тверда
Вік 8+
Мова видання Українська
Опис

Знайомтеся, це – Сюзанка! Її родина переїхала до маленького міста під Варшавою, щоб відпочити від столиці. Відпочинок відпочинком (містечко містечком, зелене подвір’я зеленим подвір’ям, пес псом), а без друга чи подружки – зовсім ніяк. Та доля милостива до Сюзанки й не тільки пробачає дівчинці її невинні шкоди, а й дарує їй велике щастя – подружку Марту. І трохи раніше друга Яшка (на нього спершу були не дружні, а амурні плани ). Чи можна думати про брак фантазії в дівчинки, батьки якої – митці: мама – художниця, тато – комп’ютерний графік? Ну, а чого варті бабусі… Хоча бабусі – це завжди ті, котрі точно чогось варті. Творча сімейка. Це добре й для Сюзанки та її молодшого брата Каспера, і для книги в принципі. Адже доволі цікавий хід – зробити головних дорослих героїв творчими особистостями. Це дозволяє припустити, що вони вже позитивно відрізняються від усіх інших мам і тат: не сварять лише через те, що дитина забруднилася, граючись у дворі, а розуміють, що людині дев’яти років психотерапевт часом потрібніший, ніж людині років тридцяти п’яти. А шкільна психологиня – психологиня, яка знає: Сюзанка – дитя як дитя, зовсім не зла й точно щаслива дівчинка-батарейка, з котрою насправді відбуваються всі ті пригоди, про які вона розказує. Названі дорослі – абсолютні антагоністи суворій учительці-зануді Сюзанки. Зауважте: з усіх дорослих персонажів лише вона – виразно негативна істота. Перша книга серії «Витівки Сюзанки» написана у вдалій формі: повість складається з коротких глав (їх можна назвати мікро-сюжетами), у кожній з яких зображується змістовно «автономний» епізод, і ці епізоди логічно продовжують один одного. Нова частинка – нова пригода головних героїв, ще можуть з’являтися нові персонажі, а мікро-сюжети об’єднуються макро-сюжетом (уся книга). Тобто як «Лотта та її катастрофи» Аліс Пантермюллер і Даніели Коль, «Буба» Барбари Космовської чи «Зося з вулиці Котячої» Агнєшки Тишки, «Витівки Сюзанки» – це книжка-ситком. І дуже важлива примітка. Повість Дороти Сувальської можна читати всім. Мамам, татам, дідусям, бабусям, старшим і молодшим братам і сестрам, друзям і подругам, нявчикам і гавчикам. Головне – не давати книгу до рук злим учителькам і вчителям. Хоча можна непомітно підсунути і їм її для профілактики: може, так вони зрозуміють, що часом краще вірити всьому, що говорять їхні учні й учениці…

Середня оцiнка 4
5.0

Просто тема разводов и поцелуи с оборотами не считаю нужной информацие для ребёнка младших классов.

5.0

Детям очень интересно следить за сюжетом. Книга интересна тем, что у главной героини в голове неиссякаемый источник идей и фантазий!

1.0

Книга оставила неоднозначное впечатление,больше бы я ее не рекомендовала детям. После этой книги в голове у детей будет много не очень полезной информации.

Видавничий дiм Школа 15 Вересня 2019

Вітаємо! На жаль, не знаємо докладніше, що саме вплинуло на Вашу думку, але сподіваємося, що інші книжечки принесуть Вам більше насолоди та користі!

Сторінки: 1 2
Залишити вiдгук
Оцiни книжечку

Книги з цієї серії