Книга Стрибок над зорями Наталія Щерба купити в Україні • Видавничий дім Школа
0
0

Стрибок над зорями

4.8
220 мм
170 мм
Стрибок над зорями купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Стрибок над зорями купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Стрибок над зорями купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Стрибок над зорями купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Стрибок над зорями купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Стрибок над зорями купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Стрибок над зорями купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Стрибок над зорями купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Серiя Лунастри
230.00 грн
Є в наявності

Життя п’ятнадцятирічного Тіма Князєва йшло своїм плином: шкільний випускний, тренування у спортзалі й незвичайне хобі — карколомні стрибки по дахах... Але знайомство з Селестиною, дивною дівчиною з фіалковими очима, відкрило перед хлопцем не лише власні приховані здібності, а й дивовижний дволикий світ, у якому співіснують представники двох ворожих рас — астри й лунати, надзвичайні вміння яких пояснюються впливом зірок і Місяця. І ось дволике життя готує Тімові не лише нові відкриття, а й небезпечні випробування. І нарешті хлопець має зробити власний доленосний вибір: скоритися холодному сяйву Місяця чи мерехтінню зірок, літати під повним місяцем чи здійснити стрибок над зорями?..

Детальніше
Замов на 400 грн — доставимо
безкоштовно!
icon
Детальна інформація
Автор Наталія Щерба
Художник Ольга Закис
Серія книги Лунастри
Рік видання 2020
Сторінок 416
ISBN 978-966-429-406-2
Вага 0.68
Розмір 220 х 170 х 36
Перекладач Наталія Косенко Наталія Сидорова
Обкладинка Тверда
Вік 12+
Мова видання Українська
Опис

«Стрибок над зорями» — перша книга фентезі-циклу «Лунастри» письменниці Наталії Щерби, яка відома читачам як авторка бестселерів «Часодії» та «Чароділ». Події відбуваються у невеликому містечку Яховськ, у якому зустрінуться дійові особи. Що ж такого фантастичного у цій книзі? Це можливості героїв, які не властиві звичайним людям та життя, у якому править місяць та зорі. Астри і Лунати — дволикі раси людей, які дотримуються законів ночі. Астри вклоняються зіркам, які допомагають високо стрибати, а лунати — місяцю, який дає їм силу літати. Але є ще й третій різновид рас, який зустрічається вкрай рідко і називається лунастри. Вони наділені особливими можливостями, бо вміють і літати, і стрибати. «Люди не полюбляють тих, хто вирізняється. Особливо, коли вирізняються здібностями лютих ворогів. Люди ненавидять кращих за краще». Вічне протистояння астрів та лунатів, боротьба за Розколи, фантастичні перетворення та гра у «фісташки» на Квадратах — послідовність сюжетів захоплює читача. Виникає багато запитань та відповіді ховаються на сторінках книги, і лише уважні зможуть їх відшукати.

Середня оцiнка 4.8
5.0

Чому у книги жахливий переклад?Ст 11 - коротше. Чому не можна було використати конструкцію одним словом?Ст 11- наплювати . Хм, а не начхати?Ст 15- пркривало. Хм, а не простирадло?І це тільки початок

Видавничий дiм Школа 20 Вересня 2021

Дякуємо за Вашу уважність та запропоновані варіанти. Обов'язково віддамо книги для повторного корегування й узгодження з автором, у наступному накладі усунемо суперечливі моменти.

5.0

Дуже чудове фентезі. Мені дууже сподобалось. Художнє оформлення теж вражає❤️

4.0

Буваючи у книгарні, усією моєю увагою заволоділи загадкові обриси палітурок, блискучі літери на корінцях книг цього циклу. Пам'ятаю, як вагався: чи купляти ці книги, але усією силою намагався не помічати їх короткий зміст на задній частині , бо був певен, що колись я прочитаю - і не помилився.Перевернувши обкладинку, ми ніби знімаємо шар плівки нашого звичного життя і дізнаємся наскільки наш світ, його жителі і закони відрізняються від прийнятого. Виявляємо три раси: безликі - це ми, звичайні люди, астри і лунати – дволикі - ті, що черпають сили від нічних світил. На жаль, у новому для нас світі також є такі признаки людської вдачі як жадібність, жадання влади, нетерпимість, а гроші вирішують стільки,скільки й в нас. Для себе, як і більшість читачів, я виділив три головних героя : Тім, Селестина і Алекс. Всі вони не однозначні, але харизматичні і вміють грати на почуттях читача. Особисто моїм фаворитом залишається «лиходій» Алекс , усі сцени з його участю це щось надзвичайне, хоча не рідко в них відбувається повний треш).«Лунастри. Стрибок над зорями» - це книга, яка справді варта тих нагород, про які пишеться на палітурці. Але чому я поставив 4 із 5? По-перше, «наплювати» - в українській мові використовується термін «начхати». По-друге, деякі сцени надто довгі і нудні.Я дуже люблю фантастику видавництва «Росмэн» і радий, що такі хіти перекладають українською. Чи будете ви перекладати інші фентезійні цикли?

Видавничий дiм Школа 20 Вересня 2021

Радіємо, що Ви отримали стільки здоволення від читання! Щодо книжок фентезі — час покаже, слідкуйте за нашими анонсами та підписуйтесь на новини видавництва!

Сторінки: 1 2
Залишити вiдгук
Оцiни книжечку