Книга Крихітка Вінні Лора Овен купити в Україні ► Видавничий дім Школа

Крихітка Вінні

5
215 мм
145 мм
Крихітка Вінні купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Крихітка Вінні купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Автор Лора Овен
Серiя Вінні та Вілбер
190.00 грн
Є в наявності

Відьмочка Вінні та її улюблений чорний кіт Вілбер — головні герої цієї книжки. Завзяті й невгамовні, вони потрапляють у такі шалені пригоди, що й чарівна паличка їм не завжди допомагає! Ще б пак, адже в цих пригодах і чари, і моторошні та веселі шкільні історії, і... привид у конверті.

Детальніше
190.00 грн
Детальна інформація
Автор Лора Овен
Художник Коркі Пол
Серія книги Вінні та Вілбер
Рік видання 2021
Сторінок 96
ISBN 978-966-429-667-7
Вага 0.28
Розмір 215 х 145 х 15
Перекладач Марія Косенко.
Обкладинка Тверда
Вік 7+
Опис

Перша книга серії «Вінні та Вілбер» від Лори Овен складається з чотирьох пригодницьких історій. Відьмочка Вінні та її улюблений чорний кіт Вілбер — головні герої цієї книжки.⠀ У відьмочкиі завжди багато справ: написати вірші, прибратися, приготувати вечерю для гостей. У цьому їй допоможе чарівна паличка, швидкісна мітла й вірний хвостатий друг – кіт Вілбер. ⠀ Книга «Крихітка Вінні» — чудовий варіант для самостійного читання: великий шрифт, захопливий сюжет й кумедні ілюстрації подарують справжнє задоволення від читання з перших рядків. На кожній сторінці небагато тексту, він вдало поєднується з малюнками, мова твору зрозуміла, адаптована для сприймання дітьми молодшого шкільного віку.

Середня оцiнка 5
5.0

Чудова книга! Прочитали із сином (8 років) на одному диханні! Чотири невеликі історії про відьмочку Вінні, її улюбленого кота, тітоньку та подругу точно зацікавлять не лише малечу, але й батьків. Класні, веселі ілюстрації! Чекаємо продовження з нетерпінням!

Видавничий дiм Школа 08 грудня 2023

Оксано, ми раді, що вам та вашому сину сподобалось.

Залишити вiдгук
Оцiни книжечку