Книга Королі майбутнього Катерина Соболь купити в Україні ► Видавничий дім Школа
0
0

Королі майбутнього

4.7
220 мм
170 мм
Королі майбутнього купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Королі майбутнього купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Королі майбутнього купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Королі майбутнього купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Королі майбутнього купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Королі майбутнього купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Королі майбутнього купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Королі майбутнього купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Серiя Дарителі
180.00 грн
Є в наявності

У другій книзі циклу «Дарителі» головний герой Генрі вирушає до замку, аби віддати Серце чарів королю. Здавалося, ось і закінчилась чарівна казка, але несподіваний лютий вітер повертає всі події в інший бік, і тепер у замку розгортається жорстока боротьба за королівську корону. Неждано-негадано насувається зловісна, таємнича пітьма, огортає замок і хижо нависає над кожним. Чи здолає Генрі цю темну силу, чи вона таки поглине замок? Хто в цій шаленій війні виявиться другом, а хто — ворогом? І чи знайдеться, нарешті, омріяна корона?

Детальніше
Замов на 400 грн — доставимо
безкоштовно!
icon
Детальна інформація
Автор Катерина Соболь
Художник Ольга Закис
Серія книги Дарителі
Рік видання 2022
Сторінок 368
ISBN 978-966-429-517-5
Вага 0.61
Розмір 220 х 170 х 33
Перекладач Наталія Косенко Наталія Коцюба
Обкладинка Тверда
Вік 10+
Опис

Колись давно, віки тому, існувало Серце чарів, а кожна людина мала дар. Хтось до співу, хтось – до казок, а інші могли так затанцювати, що й не розумієш, як вони те можуть. Та Серце чарів зникло, і кожен утратив свій дар! Так до нас прийшло Могутнє Зло. Проте все це було настільки давно, що ми й забули про це. Але ж казки не просто так розказують? От багато хто й думав, що це лиш байка про Серце, легенда. А все ж не мало людей вірило в це, сподівалося, що колись прийде гордий могутній Барс і вкаже на нового героя. Так і трапилося. Його звали Генрі. Він зовсім не знав людей, але саме він довів: казка про Серце чарів — не вигадка. Казка — це не брехня. Це правда, розказана так, щоб кожен захотів дізнатися її. Перша історія Катерини Соболь із циклу «Дарителі» познайомила читачів із головним героєм – юнаком Генрі. Він виявився обраним, і саме йому заповіто знайти дивовижне Серце чарів. Генрі це й зробить. Але відшукати Серце — це не така вже й біда (ну майже не біда). Значно складніше — доправити його в королівський замок, де тривають змагання за владу. Що з цього буде? Не лякайтеся: Генрі залишиться живим. А все інше — це вже спойлери  «Дарителі» — казковий цикл, не інакше. Й ось перший доказ казковості. На початку «Дару вогню» з нами знайомиться оповідач — королівський посланець Олдус Прайд. А в пролозі «Королів майбутнього» ми теж зустрічаємо наратора — Едварда, спадкоємця трону чарівного королівства. Так і уявляється, як ми сидимо, а хтось дуже цікавий (не конче дуже старий ) розказує неймовірне, і ми зачаровано слухаємо. Другий аргумент казкового. Катерина Соболь створила настрій реальної вигадки, а ще перенесла читачів у (не) альтернативне Середньовіччя з його забобонами й легендами. Середньовіччя (не) альтернативне, бо всі дарительські магічні істоти цілком вписуються у світогляд тодішньої людини. А королів, змов, змагань за владу й лиходіїв при середньовічних дворах не бракувало. Ще період Середньовіччя — найкращий час для фентезійного екшену. Можна розповісти про древесних людиноподібних істот — скриплерів, королівських посланців із незвичними обов’язками, лісового блукальця чи навіть крижану королеву. Не плутайте зі Сніговою Королевою! У «Королях майбутнього» є навіть такий розділ — «Книга казок». Проте це «Дарителі», тому не чекайте від авторки звичні історії про добрих і поганих героїв. Але можете сподіватися на магію й чари, на зустріч зі світом невідомого. Ви також ризикуєте втратити бажання потрапити до королівського двору. Може, останнє – лише на краще, бо хтозна, хто чатуватиме на вас у королівському покої…

Книги з цієї серії

Середня оцiнка 4.7
5.0

5.0

И вот, спустя долгое время, я прочла вторую часть этой прекрасной серии. Если "Дар огня" мне просто понравился, то прочтя "Королей будущего" я безотказно влюбилась в "Дарителей". С первых страниц мы переносимся в идеально продуманный, уже знакомый фэнтези мир. Я не знаю почему, но мне кажется эта книга безупречно подходит под атмосферу осени и вы не представляете, как чудесно было ее читать под шум дождя за окном. В этой части "Дарителей" наших героев ждут новые опасные испытания. Сюжет книги очень интересен и довольно непредсказуемый. Генри, как главный герой, мне безумно нравится, потому что он такой, как есть, в нем нет ничего лишнего, его роль, характер, действия - все сливается в картину одного живого мальчика и отлично гармонирует с повествованием. Другие герои тоже радуют. В следующих частях книги мне бы побольше хотелось узнать об Агате, ее прежней жизни и тайнах. Эдвард, который появился в этой части, некоторое время меня очень бесил, но ближе к середине книги я начала видить хорошие качества в этом, довольно необычном персонаже, но, хочу сказать, что я сразу же догадалась кем находится Эдвард Генри. А ещё в этой части появилась Роза, чему я очень рада, она тоже довольно интересная героиня и я надеюсь, что в будущем у них с Герни все получится:). Свану и Олдусу Прайду в "Королях будущего" отведена малая роль, поэтому о них ничего нового я сказать не могу. А вот Джетт в этой части очень даже радует, он смог исправить свои предыдущие ошибки и показать кому он на самом деле верен. Главный злодей в этой серии вообще довольно странный, если взять в целом, его действия иногда заставляют задуматся...Книга кончилась счастливо, но при этом довольно-таки интригующе, я уже с нетерпением жду перевода третей части серии и очень надеюсь, что она меня не розачерует, хотя я и не думаю что обратное возможно.

5.0

Книжка просто шикарна

Сторінки: 1 2
Залишити вiдгук
Оцiни книжечку