Книга КОБЗАР. Найповніша збірка. Унікальне, колекційне видання преміум-класу Тарас Шевченко купити в Україні ► Видавничий дім Школа

КОБЗАР. Найповніша збірка. Унікальне, колекційне видання преміум-класу

5
1500.00 грн
Підписатися
Архів

Видання є насправді максимально повним зібранням поетового спадку, яке поєднало всі твори, що потрапляли під цензурування як за царату, так і за радянщини. До того ж чимало творів подано з авторовими варіантами, практично невідомими широкому загалові. Зануритись у Шевченкову добу допоможуть чимало унікальних прижиттєвих документів, поетових автографів віршів, листів, світлин й автопортретів. Усе видання унормовано згідно з правилами українського правопису 1928 р.(т.зв. Харківського, або Скрипниківського правопису), який є історично й фонетично найближчим до мови, якою промовляв до нас Поет.
Книга видана за підтримки Українського інституту книги в межах програми надання Грантів інституційної підтримки згідно з «Порядком про надання інституційної підтримки у формі грантів суб’єктам видавничої справи від 20.10.2020 року №2203».

Детальніше
Детальна інформація
Автор Тарас Шевченко
Рік видання 2022
Сторінок 576
ISBN 978-966-429-192-4
Вага 1.25
Розмір 240 х 170 х 45
Обкладинка Тверда
Вік Для широкого кола читачів
Опис

На відміну від численних так званих «повних збірок», пропоноване видання є насправді максимально повним зібранням поетового спадку. Збірка базується на унікальному, найповнішому на свій час виданні «Кобзаря», що побачив світ у 20-х роках минулого сторіччя в Німеччині за редакції знаного Василя Сімовича.
Пропоноване видання — майже десятирічна праця упорядника Миколи Зубкова, який використав значну кількість як оригінальних, так і репринтних видань незаанґажованих шевченкознавців (зокрема, діяспорної періодики від 20-х до 90-х рр. минулого сторіччя) та безліч архівних джерел, а також новітні вітчизняні й закордонні літературні та історичні розвідки.
Близько двадцяти (!) відсотків матеріялу цього видання — рядки, які читач не знайде в жодному «Кобзарі», — від окремих слів, словосполук до цілих сторінок тексту! Часто такі відновлені фрагменти докорінно змінюють сприйняття твору в цілому.
До того ж чимало творів подано з авторовими варіянтами, практично невідомими широкому загалові. Основну частину розпочинає поетова передмова до другого (нейздійсненого) видання «Кобзаря». Зануритись у Шевченкову добу допоможуть чимало унікальних прижиттєвих документів, автографів віршів, листів, світлин Поета і його автопортретів. І нарешті, усе видання, від першої до останньої сторінки, унормовано згідно з правилами українського правопису 1928 р. (т. зв. Харківського, або Скрипниківського правопису), який, на думку славетного Івана Огієнка, є історично й фонетично найближчим до мови, якою промовляв до нас Поет.
Книгу видруковано на високоякісному шведському тонованому офсеті, який спеціяльно було розроблено для книжкових видань преміюм-класу. Обкладинку виготовлено з елітного палітурного італійського матеріялу. Тиснення обкладинки й бронзове фарбування обрізу виконано ручним способом. Дизайн палітурки стилізовано під оформлення дорадянських видань «Кобзаря», а елементи орнаменту відтворюють декор ориґінальних фоліянтів XIX сторіччя.

Середня оцiнка 5
5.0

Отримав книжку у подарунок. Одразу помітно відповідальну роботу видавництва. Добротна обкладинка, якісний папір та друк, приємний шрифт. Ця книжка, безумовно, сприяє тому аби Шевченка читали та пізнавали.

Видавничий дiм Школа 28 лютого 2024

Дякуємо за відгук, читайте із насолодою!

5.0

Дякую за знижку з нагоди дня народження Т. Шевченка! На днях придваємо Кобзарик!

5.0

Став власником 5-го видáнку (уже застосовую, сподобався варіянт правопису у книзі!!) "Кобзаря", Видавничий дім ШКОЛА. І маю велике задоволення. Дякую упоряднику, видавництву, та усім, хто причетний до такої чудової роботи. Маю до десятка поважних, подарункових, великоформатних, ілюстрованих "Кобзарів" різних видавництв як періоду державності України (Львів, Тернопіль, Київ), так і радянської доби. За змістом, безумовно, ваша редакція Кобзаря є найповнішою. Відкрив для себе декілька нових творів, що не зустрічались раніше. Особливо сподобались коментарі і виділення слів, окремих строф у текстах творів, що раніше могли бути редаговані, або були зовсім вилучені. Російськомовні твори, що за змістом дихають Україною, органічно доповнюють поетичну україномовну спадщину. Задум і проведена робота М.Зубкова із дослідження Кобзаря є неоціненними. Окрема дяка за портрет на палітурці та титулах - молодого, оптимістичного і сильного духом Т. Шевченка. Саме такий образ сьогодні потрібен Україні і українцям! На мою волю - заборонив би по містечкових площах ставити похилоголового "діда у кожусі" (вибачаюсь, якщо когось образив). Поки будемо споглядати на такий образ жертовника, підсилений радянською пропагандою, справи наші будуть кепські. Сильний та незламний духом українець - таким запам'ятався Т. Шевченко усім за життя, такий образ заради успішного майбутнього маємо споглядати.Загалом книга дуже збалансована у всьому:— Формат книги, якість і дизайн палітурки, злегка оксамитові відчуття матеріалу, тиснення - приємно і зручно тримати в руках, відчуття презентабельності і без того підсилює тонування обрізу блоку; — Шрифти-зручні для сприйняття та "живі", епохи життя Т. Шевченка;— Офсетний папір. Цікавий папір, приємний колір та фактура, чіткий друк шрифтів;— Ну і головне Зміст - вже згадано вище.— Ціна. Видається, що досить демократична для такої якості і змістовного наповнення. Єдине, що під питанням (особисто для мене, придираюсь, вибачайте), чіткість робіт малярської спадщини на кольорових вставках.Але загалом - дуже якісний і поважний видáнок, за яким можна вивіряти зміст усіх Кобзарів, що видавалися до цього. Успіхів і нових неповторних проектів видавництву та усім причетним до проекту!

Видавничий дiм Школа 28 лютого 2024

Шановний пане Олександре, щиро дякуємо за Ваш відгук і побажання!

Сторінки: 1 2 3
Залишити вiдгук
Оцiни книжечку