Книга Фактор кохання Анна Лачина купити в Україні ► Видавничий дім Школа

Фактор кохання

5
210 мм
145 мм
Фактор кохання купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Фактор кохання купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Фактор кохання купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Фактор кохання купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Фактор кохання купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Фактор кохання купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Фактор кохання купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Фактор кохання купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Фактор кохання купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Фактор кохання купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Серiя Сучасна європейська підліткова книга
190.00 грн
Є в наявності

Головні героїні книги — дівчата Патриція і Магда — мріють про палке романтичне кохання. Кожна з них знаходить собі хлопця-друга по-своєму: хто в реальному житті, фактично по сусідству, а хто в неозорому інтернет-просторі. І хоч події, подеколи бурхливі й таємничі, розвиваються по-різному, проте дівчат, як і сучасних підлітків, хвилюють ті самі гострі питання: як «розгадати» свого друга? Як побороти власні страхи та комплекси і виявити почуття? Як бути самими собою і сприймати всіх такими, якими вони є?

Детальніше
190.00 грн
Детальна інформація
Автор Анна Лачина
Серія книги Сучасна європейська підліткова книга
Рік видання 2018
Сторінок 304
ISBN 978-966-429-510-6
Вага 0.37
Розмір 210 х 145 х 24
Перекладач Наталія Зотова
Обкладинка Інтегральна
Вік 13+
Опис

Старшокласниці Магда й Патриція навчаються в гімназії, більш-менш терплять одні предмети й часом люблять інші, спостерігають за стосунками мам і тат і знаходять кохання. Патриція — у реальному житті, більш традиційно, а Магда — у віртуальному світі. Патриція в реальному просторі й реальному часі закохується в Едварда Каллена. Магда знайомиться в Мережі із таємничим Адвененом. Едвард Каллен у реальному житті? Ой так! Ерік якщо й не справжній вампір, то дуже навіть на нього схожий. Він імпозантний, гарно володіє англійською, і-і-і за ним просто цікаво спостерігати з вікна у ванній. А що? Щоб підступитися до такого хлопця, треба спершу вивчити його на відстані сусіднього будинку! А от до Магдиного Адвенена ще складніше наблизитися: він неперевершено зберігає своє інкогніто. Що ж із цього буде? Можна лише здогадуватися… Проте не підлітками єдиними в польському янґедалті. «Фактор кохання» Анни Лачиної — друга книжка із серії «Сучасна європейська підліткова книга». Першим романом серії стали такі ж не егоїстичні «Samotni. com» Барбари Космовської. До чого егоїзм? Уважається, що саме підлітки — головні егоїсти. Проте польські автори й авторки янґедалтів лейтмотивно говорять: є не тільки підліток, а й дорослі. У них свої конфлікти, їм не легко вирішувати не лише власні проблеми. Є тата, яким байдуже до своїх родин. Для них принципово — провести бездоганний вечір. Бездоганний – це щоб усі гості (посли, директори, міністри, радники) залишилися нагодованими й задоволеними. І насправді байдуже, що робитиме під час цього світського збіговиська донька. Тим паче зайве й неприємно знати, як дружина готує цей прийом, як готує кожну страву й готує кожну кімнату до цього візиту. Але, звісно, буде найкраще, коли вона звільниться з роботи й займатиметься лише приготуваннями: викладацька справа забирає надто багато часу… Тата із деспотичними замашками — це не рідкість, і це серйозна проблема. Але кожному варто пройти через свої неприємності й кохання-закоханості. Можливо, хтось пересвідчиться в існуванні прекрасного вампіра, а хтось більше не шукатиме почуття в Інтернеті. Проте с’est la vie й немає на це ради. І це чудово: усі мають шанси на перемоги й поразки ;)

Середня оцiнка 5
5.0

Книга просто супер!! Рекомендую!

5.0

Це книга із серії «Сучасна європейська підліткова книга» і стане цікавою не тільки для означеної цільової аудиторії, а й для дорослих. У ній ідеться про той період у дорослішанні, коли все ділиться на чорне і біле. Це дуже насичений емоційно відрізок у житті людини, усі переживання збільшуються до розмірів вселенської катастрофи. З висоти дорослого віку все це виглядає безглуздо і навіть місцями кумедно, а насправді потребує значної підтримки та розуміння.Магда і Патриція – однокласниці і найкращі подруги. За класикою жанру вони із різних за соціальним статусом та фінансовими можливостями сімей. Авторка книги показує, що гроші – це не завжди благополуччя, а в неповній сім’ї мікроклімат може бути навіть дуже сприятливим.Ще тут ідеться про віртуальний світ, який далекий від реальності, але став невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Не все, що ховається за привабливою картинкою та милими словами є таким і насправді. Тому, все таки, варто бути обережним і не вірити беззастережно всьому, що там пропонується.Як на мене, то ця книга перш за все про перші ніжні почуття між хлопцем і дівчиною, чуттєві, без зайвих умовностей і кордонів. Від нього відчуття метеликів у животі, втрата сну, апетиту і стирання кордонів реальності. Це так мило і зворушливо.Польська авторка, Анна Ланчина, піднімає цкаву тему і привідкриває для читача завісу про хворобу, яка називається гемофілія. Змушує зрозуміти те, з чим стикаються такі люди і які труднощі змушені вони переборювати у повсякденному житті.Переклад з польської чудовий, я насолоджувалася цікавою розповіддю без кострубатостей. Чудова книга. Рекомендую для підлітків, їхніх батьків і всіх бажаючих пригадати цей трепетний вік.

Залишити вiдгук
Оцiни книжечку