Книга Часове серце Наталія Щерба купити в Україні • Видавничий дім Школа
0
0

Часове серце

5
220 мм
165 мм
Часове серце купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Часове серце купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Часове серце купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Часове серце купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Часове серце купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Часове серце купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Часове серце купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Часове серце купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Серiя Часодії
290.00 грн
Є в наявності

Володарі семи Часових Ключів опиняються на Землі, у світі Василини, і їхня мета — будь-якою ціною врятувати Осталу та Ефлару від зіткнення. Збільшити Часовий Розрив можна тільки за допомогою таємничого Пурпурового Квіту та єдиного бажання, загаданого ключниками. Проте ворожнеча між ключниками дедалі розгоряється. Великий Дух Астрагор — запеклий ворог часівників — зненацька погоджується допомогти їм, маючи власний інтерес. Адже тільки він знає, що Пурпуровий Квіт криє чимало таємниць, і одна з них — прокляття ЧорноКлюча, яким володіє Василина.

Детальніше
Замов на 400 грн — доставимо
безкоштовно!
icon
Детальна інформація
Автор Наталія Щерба
Художник Ольга Закис
Серія книги Часодії
Рік видання 2021
Сторінок 384
ISBN 978-966-429-211-2
Вага 0.638
Розмір 220 х 165 х 34
Перекладач Наталія Косенко
Обкладинка Тверда
Вік 10+
Опис

Часодійство надає можливість розгадувати таємниці, впливати на долі світів, змінювати перебіг подій, наділяє владою, але водночас і вимагає відповідальності. У першій книзі «Часовий ключ» звичайна тринадцятирічна Василина тривалий час жила з опікункою Мартою Михайлівною, вчилась у школі та займалася гімнастикою, аж ось несподівано була змушена повернутися до батька, з яким ніколи не спілкувалася. У новому домі її поглинув вир загадкових подій: разом зі своїми братами та сестрою героїня пройшла випробування на часовий ступінь, виявила у себе дивні здібності, ненароком стала свідком незрозумілих переміщень у Часі й просторі, розмов про загрозу, що нависла над двома світами — Ефларою та Осталою. Василина довго зважувалася, перш ніж стати однією з часівників, після посвячення дізналася про устрій часодійного світу, познайомилася з його фантастичними жителями, знайшла нових друзів і зберегла стосунки зі старими.
У другій частині серії «Часодії» розповідається про життя Ефлари та Остали за давніх часів, найперших духів, які опанували часодійство, історія Розколотого замку та семи ключів від таємних кімнат, про чарівні властивості найвеличнішої часівної рослини та інші легенди.
Василина з Льошкою приїжджають до тренувального табору, і спочатку їм здається, що Часове Коло, ключі, часові браслети, феї, Чорна й Біла Королеви, Нік, Феш, Діана, Марк та інші ефларці — лише дивний сон, одне марення на двох. Нові турботи майже відволікли героїню від нещодавніх подій, аж ось вночі Василина прокинулася й почала часувати, а потім полетіла в холодному сяйві далекого місяця, радіючи, що знову змогла розпростати крила — часодійство трапилося з нею насправді...
У «Часовому серці» у Духів і часівників нарешті зʼявилася спільна мета, Астрагор пропонує дорослим спосіб для збільшення Часового Розриву між планетами, погоджується розкрити дітям таємницю нового народження Пурпурового Квіту, ключники здобудуть недоторканність, перед ними надважливе завдання — загадати бажання про новий Часовий Розрив. Вони зустрілися всі разом у спортивному таборі, де вдень тривають тренування, а вночі юні герої будуть розгадувати загадки механізмів стародавнього часодійства Духів, шукатимуть Розколотий замок, гратимуть у загальнотабірну командну Гру, аж доки хтось із ключників не стане свідком знакової події в минулому обох планет. Оскільки долати всі перешкоди вони мусять без чиєїсь допомоги, як героям не схибити вирішальної миті й чим вони будуть змушені пожертвувати?..

Середня оцiнка 5
5.0

Цікава книжка

5.0

Чудова книга))Обожнюю саме цю частину))

5.0

Сторінки: 1
Залишити вiдгук
Оцiни книжечку