Книга Часова битва Наталія Щерба купити в Україні • Видавничий дім Школа
0
0

Часова битва

5
220 мм
165 мм
Часова битва купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Часова битва купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Часова битва купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Часова битва купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Часова битва купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Часова битва купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Часова битва купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Часова битва купити в Україні ► Видавничий дім Школа
Серiя Часодії
290.00 грн
Є в наявності

У шостій, завершальній, книзі циклу «Часодії» на Василину й Феша чекають неймовірні випробування. Наближається фатальна мить — вирішальна битва за трон Часу. Зодче Коло збентежене: Василина Огнєва стала ученицею Астрагора, запеклого ворога всіх ефларських часівників, Феш Драгоцій безслідно зник, і невідомо, що очікує ключників у майбутньому. І тільки Астрагор упевнений у своїй долі та стрімко прямує до найголовнішої мети, залучаючи союзників і розбиваючи ворогів. Чи вдасться Василині врятувати свого друга? Яка доля судилася її батькові, Нортону Огнєву? Ким же насправді є Родіон Хардіус і які ще таємниці зберігає Розколотий замок? В останній книзі часодійної історії розкриються всі найважливіші секрети і ми нарешті дізнаємося, на чиєму боці сам Час!

Детальніше
Замов на 400 грн — доставимо
безкоштовно!
icon
Детальна інформація
Автор Наталія Щерба
Художник Ольга Закис
Серія книги Часодії
Рік видання 2022
Сторінок 448
ISBN 978-966-429-290-7
Вага 0.7
Розмір 220 х 165 х 40
Перекладач Наталія Косенко
Обкладинка Тверда
Вік 10+
Опис

Остання подорож у Розколотий замок дала змогу Василині прочинити завісу таємничості дивного часоальбому, хоча згодом той безслідно зник. Після непоправного результату битви Білої Королеви та Олени Мортинової виникло безліч питань, які потрібно буде вирішити найближчими часом. Герої зʼясовуватимуть, куди подівся Феш, чи можна довіряти Нортону-старшому, які зміни чекають на королівство фей і РадоСвіт та в чому полягає справжній задум Астрагора. Великий Дух Остали, від якого самі лише втрати й руйнування і який не проти зіграти проти самого Часу, пропонує Василині стати старшою ученицею і вивчати справжнє часодійство...
У шостій частині «Часова битва» — останній книзі серії «Часодії» — Василина досліджує Зміулан, покинувши друзів та рідню, бореться зі власними страхами та намагається розвіяти всілякі сумніви. На засідання в РадоСвіті зібралися впливові часодії, феї та люти обговорювати подальші плани у боротьбі з великим Духом. Наближається мить оновлення Часу, і важливо, щоб його новому підхожому Володареві нічого не завадило. Водночас і ключники роздумують, як краще вчинити, бо лише у БронзоКлюча наразі є перевага у протистоянні Астрагорові. Потрапивши у Драголіс, Василина зустріла дивних мешканців цієї місцини й пройшла таємничий обряд, а згодом дізналася про нові грані сновидінь і побачила важливі моменти з минулого своєї родини. Але під час занять з тікером, дівчину не полишала єдина думка: як врятувати Феша? Давні вороги тимчасово примирилися, збирається Зодче Коло, як у давні часи, щоб складати нові плани. Тож чим завершиться шеститомна історія про улюблений світ Часодіїв?..

Середня оцiнка 5
5.0

Часодії — це окрема сторінка мого життя. Ця історія неймовірна. Стільки сюжетних поворотів, подій, переживань заклалено у ній. Скільки моїх сліз, сміху бачила ця книжка — й не порахувати. Перечитувала цю історію приблизно шість разів і кожен як перший. Ця книжка кординально змінила мій світогляд, оточуючух мене людей. Завдяки цій книзі я знайшла купу друзів-однодумців, побувала на багатьох заходах, присвячених цій історії. Навіть не помічаючи цього, я змінилася всерндині: почала писати історії, багато фантазувати. Здавалося, одне простеньке фентезі повністю поміняло моє життя. Історія дуже і дуже цікава. Цілий, величезний, продуманий Bсесвіт часодійства, де розгортаються події — неповторний. Здається, що авторка не просто пише вигаданий твір, а описує реально існуючий світ. Часодії — це слов'янський Гаррі Поттер. Настільки ж цікавий, настільки ж атмосферний та магічний. Написано шість великих томів саги, але це так небагато! Читається легко й з насолодою. Додає магію у повсякденне життя і дає змогу поринути у карколомний вихор подій на декілька днів. Раджу ще й як! Особливо "Часодіїв" треба прочитати любителям фентезі і пригод. Вам сподобається!

5.0

Ця книжка має велике значення у моєму житті...Часодії уособлення духа Різдва, що таке дух Різдва? Це досить багатозначне вираження яке асоціюється для мене з теплими емоціями згадуючи приємні моменти, я в прямому значенні відчуваю ту атмосферу і насолодження... перед початком літніх канікул я вперше брав книжку для себе, в бібліотеці я розгубився тому що, я не знав наскільки привабливий світ книжок. '' За невідомих для мене причин'' я попросив показати мені книги про Гаррі Поттера, коли я переглядав ці книги (в секції куди не можна було ходити(була хороша бібліотекар)) мою увагу привернула незвичайна назва '' Часодії''. Коли я прочитав її до кінця я зрозумів дві речі: 1)що я люблю фентезі 2)що є 2 частина...це було дуже незвично відчувати біль несправедливості та безсилля, відчувати досягнення та гордість, болючу смерть Білої Королеви та депресивно болюче закінчення книги з думкою, що все закінчилось... Отже Часодії відкрили мені двері в світ книг та принесли багато позитивних і болючих емоційНаталія Щерба, дякую, що перевернула моє життя, дякую за нове життя наповнене фантазією та мріями, в наших серцях назавжди залишаться Часодії, вони стали частинкою нас, а ми частиною цієї часодійної історії.

Залишити вiдгук
Оцiни книжечку