Щойно з друку! Вийшла фінальна п'ята частина серії «Дарителі» сучасної письменниці в стилі фентезі Катерини Соболь, яка подарувала читачам різного віку насолоду від захопливих пригоди людей і фантастичних створінь та від занурення у дивовижний світ магії і таємниць. 

Закінчення пригод юнака Генрі із серії «Дарителі»

У заключній книзі саги боротьба злих і добрих сил триває, головному герою юнакові Генрі доведеться рятувати від смертельної небезпеки, яка загрожує казковому королівству, своїх друзів та близьких. Що він готовий зробити заради тих, кого так любить і як йому здолати підступність та ризики, що чатують на кожному кроці? Заради своєї мети та відновлення всього, що занепало після трьохсот років життя без дарів, хлопець ладен знову стати пішаком на ігровій дошці або й зовсім її покинути… Та спершу він спробує здолати могутню, безжальну силу, яка у багато разів перевершує його власну.
«Серце бурі» оповідає про таємниці видатного чарівника Барса, який створив фантастичний світ і подарував людям Серце чарів, яке наділяло всіх без винятку чудовими дарами, аж поки влада не опинилася в руках лихого короля Освальда... Як повернути втрачену гармонію і добробут королівству та перемогти зло? Тут буде багато відповідей на питання, які накопичувалися протягом попередніх частин. Та найголовніше, що ця історія розповість про найціннійший дар у світі — дружбу.