Зустрічайте яскраву весняну новинку — продовження серії «Зося з вулиці Котячої» від сучасної польської письменниці Агнєшки Тишки.

Вийшла нова книжечка в серії «Зося з вулиці Котячої»

ЗОСЯ з вулиці Котячої — це кумедна серія про пригоди рішучої Зосі та її шаленої сімейки. Щиро і відверто Зося ділиться з читачами всім, що її тішить, засмучує, дивує і вражає. Вона популярна не тільки в Польщі, а й поза її межами. Її авторка — відома письменниця Агнєшка Тишка, а проілюструвала книжку в прикольному дитячому стилі художниця Агата Рачинська. Особливо цікавою книжка про Зосю буде для дівчаток середнього шкільного віку.


У новинці «Зося з вулиці Котячої навесні» ще більше кумедних пригод! Зосі дуже набридла холодна зима, і вона вже не дочекається, коли ж нарешті прийде справжня тепла весна, разом зі своєю шаленою сімейкою закликає весну, обирає переможницю конкурсу МІС БАГНАРИ, зустрічає полярного, морського та пустельного БЕТМЕНІВ і найдивніших тварин у світі, що їх запросили на день народження Мані, її молодшої сестри.! Зося мріє спокійно посидіти на яблуні, написати те й се… Досі їй заважала менша сестра Маня. А тепер і кіт Мафін. Бо він вважає яблуню своєю власністю. Скільки разів Зося пробувала прокрастися туди, а він уже сидить на її улюбленій гілці… Можете бути певні — на Котячій, 5 нема коли нудьгувати!


Нагадуємо, що у цій серії вийшло вже 5 частин:


  • «Зося з вулиці Котячої»
  • «Зося з вулиці Котячої йде по сліду»
  • Зося з вулиці Котячої на канікулах»
  • «Зося з вулиці Котячої взимку»
  • «Зося з вулиці Котячої навесні

Купуйте книжки про Зосю тут: Зося з вулиці Котячої