Вийшла нова книжка-картонка для малят про лісових мешканці з розвивальної серії «Я пізнаю світ», в якому вже присутнє видання <a href="https://schoolbook.com.ua/books/tvoie-divovizhne-tilo/">«Твоє дивовижне тіло»</a> про будову та функціонування людського організму. Розвивальна книжечка <a href="https://schoolbook.com.ua/books/sezonni-zmini-u-lisi/">«Cезонні зміни у лісі»</a> Галини Дерипаско для дітей 4+ допоможе малятам розвинути дрібну моторику долонь, зорову пам’ять, логічне мислення та уяву, а також запам’ятати назви тварин, птахів, комах та особливості їхнього мешкання у лісі, дізнатися незвичних фактів про захопливий світ тварин.

Вийшла наступна книга серії «Я пізнаю світ» про мешканців лісу

<a href="<a ref="https://schoolbook.com.ua/books/sezonni-zmini-u-lisi/">Нове видання</a>, окрім відомостей про звірячий світ, оповість, чому слід обережно підтримувати багаття, як залишене у лісі сміття впливає на рослини та тварин й чим саме допомагає лісник звірам взимку та восени. <br>
Залишені авторкою питання спонукатимуть дитину відкривати віконця та відгадувати, хто сховався під снігом, які назви мають квіти тощо.