З 30 травня до 3 червня триватиме VIII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал». Видавничий дім «Школа» старанно готувався до цієї знакової в літературному житті України події, щоб потішити наших любих маленьких і дорослих читачів довгоочікуваними новинками та цікавим спілкуванням з письменниками та ілюстраторами книжок.

Видавничий дім «Школа» на Книжковому Арсеналі 2018

Запрошуємо всіх-всіх та презентуємо програму запланованих заходів:


Субота, 2 червня

 
  • З 11:00 до 13:00 відбудеться автограф-сесія за участі сучасного польського дитячого письменника Ґжеґожа Касдепке та художниці Емілії Дзюбак. Книга «Я не хочу бути принцесою», над якою вони працювали разом, була вперше перекладена українською в нашому видавництві й завдяки доброму гумору письменника та неперевершеним кумедним малюнкам здобула любов як дітлахів, так і дорослих! 
  • З 13:00 до 15:00 під час автограф-сесії Наталія Щерба презентуватиме довгоочікувану серед прихильників фентезі новинку — український переклад третьої частини серії «Лунастри» «Кроки в Безмежжі»! Спілкування відбудеться біля стенда Видавничого дому «Школа» № D3. 14, на всіх присутніх чекає розіграш класних подарунків, можливість сфотографуватися у часодійній фотозоні, поспілкуватися з улюбленою письменницею та ще багато цікавого!
  • О 16:00 спілкування з Наталією Щербою продовжиться в Центральній бібліотеці імені Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва.


Неділя, 3 червня

 
  • З 12:00 до 13:00 триватиме зустріч із талановитою чеською художницею Ґаліною Мікліновою, яка проілюструвала серію книжок «Шкарпеткожери» Павела Шрута, яка вперше українською була перекладена у нашому видаництві. Спілкування відбудеться біля стенда Видавничого дому «Школа» № D3. 14