Перша частина серії «Не відкривай» оповідає історію пригод школяра Немо, що отримав бандероль без зворотної адреси із попередженням «Не відкривай!». У момент, коли хлопчина все ж таки відкриває посилку, за вікном починає сніжити посеред літа! У коробці Немо бачить волохату іграшку єті – снігового монстра на ім’я Айсі, що промовляє до дітей неприродним металевим голосом. Усе б нічого, проте іграшка ожила, харчується піцою й морозивом і збільшується в розмірі погодинно. Як зупинити сніг та хто підставив звичайного підлітка?


Аби розплутати дещо містичну історію, слід розшукати попереднього власника іграшки, справжнього адресата. У цьому школяреві допоможуть кращій друг Фред та однокласниця Ода, в яку таємно закоханий Немо.

Видання «Не відкривай! Кусається!» Шарлотти Габерзак розпочне нову серію книжок

Книжка «Не відкривай! Кусається!» німецької письменниці Шарлотти Габерзак потішить не тільки поціновувачів дитячого детективу, адже літньо-снігова історія підіймає важливі питання дружби, довіри та першого кохання.

Хлопчина, що все життя мріяв про веселощі, відкоркувавши пакунок, поринає в невідомий доти світ зламів, маскування, стрілянини та переслідувань. А ви, розгорнувши нашу новинку, пориньте у детективну історію разом із Немо, Фредом та Одою.