Довгоочікувана третя частина фентезі-пригод дівчинки Алеї вийшла українською! Попередні томи «Поклик глибин» і «Барви моря» переповіли історію сироти, що мала рідкісну хворобу й боялася торкатися холодної води. У сім'ї, де її виховувала тітка Маріанна, вона познайомилася з двома братами Семі та Беном. А невдовзі доля звела майбутню дослідницю морських глибин із Ленноксом — дивакуватим хлопцем з-під мосту з ясно-блакитним поглядом.

На пляжі у містечку Ренессе, куди головна героїня разом із компанією хлопців відправилась на пошуки мами Алеї, крижана хвиля змила головну героїню у море. А ж раптом замість проявів алергічного шоку, дівчина відчула, як її тіло пристосувалося до води: нарости на руках замінили плавальні перетинки, а за вухами виникли зябра. Цей вечір ознаменував новий розділ у житті дівчини, щедро здобрений пошуками та відкриттями, несподіваними знахідками, подорожжю у минуле та іншими пригодами незвичної дівчинки. Може статися, що Алея — остання людина моря у світі! Леннокс теж гадає, чи не є і він людиною моря, адже за припущенням Семі та Бена, Леннокс і алея можуть мати спільну маму...

Вийшла третя книга фентезі-циклу «Алея — дівчина води»

У цьому томі серії «Алея — дівчина води» головная героїня намагатиметься зібрати докупи дітей моря, що розкидані долею по всьому світові. Разом із Ленноксом та командою «Альфа Кру» вона вирушить до термальних джерел Ісландії, де, подейкують, мешкають інші люди моря. Сміливі та відчайдушні вчинки потребують запалу, енергії, впевненості у своїх силах — усе це ми бажаємо Алеї. Адже доля окрім здійснення мрій, цікавих знайомств і відповідей на болісні питання приготувала пастки та випробування. Не зволікай, Алея, океанські глибини кличуть!