Лотта знов приготувала для читача нову історію. «Катастроф» не уникнути, звичайно. Цього разу запланувати цікаві вихідні потрібно татові. Лотті ця ідея не дуже сподобалася, бо всім же відомо, що дорослі нічого не тямлять у пригодах, тим паче, хто може обіграти Лотту та банду кроликів?


Лотта буде мати надзвичайно довгі вихідні у замку. Як на мене, то ідея тата неймовірно цікава. Родина святкуватиме річницю весілля дідуся й бабусі. Тільки уявіть: такий милий привід зібратися за одним столом з усіма родичами, навіть далекими. Лотту ця звістка зовсім не радувала, бо татову програму доповнить ще й приїзд кузена Лассе. А ось Шаєн залюбки визначила декілька плюсів цієї поїздки: два додаткових дні звільнення від школи, смаколики, цікаві екскурсії, знайомство з австралійськими кузинами... Настрій Лотти значно покращився, але тепер Шаєн ніяк не могла змиритися з тим, що цього разу не буде поряд з подругою, коли навколо стільки цікавинок...

Вдале полювання й особливі плани Лотти та її друзів. Огляд книги «Черевичок кенгуру»

Як чудово, що всі тут зібралися!


Штрулленштайн в Бригельґау неймовірно красивий! Тато Лотти був у захваті від краєвидів своєї малої Батьківщини, уся родина пожвавішала від думки, що вихідні вони проведуть у такій прекрасній місцині. Опинитися в Середньовіччі — чудова ідея, такого від тата Лотта точно не очікувала. Але це ще не всі сюрпризи. Дівчинка вмирала від хвилювання, бо перед нею стояли Амелія та Олівія — австралійські сестрички, яких вона побачила вперше. Мені здається, що Лотті пощастило відчути приємні враження від знайомства з людьми, яких вона бачить вперше. Побутує думка, що чим рідше бачиш далеких родичів, тим більше будеш за ними сумувати. Згодні?


Не кожен захоче робити те, що йому кажуть. Порушити план, створити стресову ситуацію набагато цікавіше. А як щодо Кажанячої печери? У такому лячному місці фантазії є де розгулятися. Боятися там не було кого. Жодного кажана на всю печеру. Якби Лотта не мала при собі блокфлейти, родичі не познайомилися б так близько.


Лотта10-7.jpg


Подібних пригод було чимало. На гру «Вдале полювання» ніхто з братів та сестер не покладав надій. Той факт, що потрібно залучити до гри сучасні технології, змусив підлітків дізнатися умови змагання. Використання GPS під час пошуку схованок із пластиковими контейнерами зацікавило й Лассе. Було помітно, що він хоче виграти, й перш за все, перемогти Лотту. Змагатися з дівчиною, яка ще й сестрою тобі доводиться — справа нелицарська. Але цього разу авантюризм та взаємодопомога зроблять з Лотти та Лассе близьких друзів.


Загадуйте бажання, доки падає зірка


Святкування «Золотого весілля» дідуся та бабусі принесло багато задоволення. Найкраще, що може статися після завершення зустрічі — від’їзд. Можливо, ви встигли так подумати, але ні. Надзвичайно приємні відчуття отримуєш тоді, коли чекаєш паскудних вихідних у своєму житті, а отримуєш дорогоцінні спогади з близькими людьми. Прекрасне відчуття «післясмаку» можуть мати тільки особливі моменти. Так сталося й з Лоттою, хоч тато й започаткував традицію — збиратися разом мінімум раз на рік, але ніхто не хотів розлучатися так надовго. До чого це я веду: не слід планувати емоції заздалегідь, залиште цю місію для моменту «тут і зараз», тоді 100% отримаєте задоволення.


© Шаповал Юлія, книжкова блогерка