Уже з перших днів навчання у школі вчителі та батьки намагаються зробити процес отримання нових знань максимально комфортним для дитини, цікавим та різноманітним. Допомагають у цьому якісні робочі зошити, прописи та навчальні посібники, метою яких є різнобічний розвиток учнів, формування навичок письма рідною та іноземною мовами, лічби, логічного мислення тощо.

Вчимо англійську зі стильним оновленим словничком

Якщо йдеться про вивчення англійської мови у старшому дошкільному віці та у початковій школі, недостатньо працювати лише за підручниками та прописами — словниковий запас школяриків поповнюватиметься щоуроку. Незамінним помічником у запам'ятовуванні нових англійських слів є «Англійський словничок. 1—4 класи» Василя Федієнка. Він вже полюбився і став у пригоді декільком поколінням учнів, й незабаром вийде в оновленому стильному оформленні!
Складається словник з декількох розділів та містить лексику з основних тем, які учні мають засвоїти відповідно до вимог навчальної програми. Щоб орієнтуватися та шукати потрібні слова було зручніше, у виданні є алфавітний покажчик українською та англійською. Подано також необхідні граматичні та транскрипційні відомості. Окремою частиною зошита є сторінки з графічною основою для самостійного ведення словничка дитиною.