Усі без винятку розвивальні книжки на картоні від Видавничого дому «Школа» відповідають санітарно-гігієнічним нормам, мають відповідні сертифікати якості та рекомендовані дітям від двох років. Перетворити підготовку до школи з дитиною на веселі забавки легко. Вам знадобиться вільний час та інтерактивна книжка з рухомими елементами.

Маленькі отвори у виданнях турботливо вирізані вручну — спеціально під пальчики малятка. Фарба і клей використано такого типу, аби сторінки можна було гризти та слинити. Кольорові сторінки зручно перегортати, вони не розмокають від дотику слинявих дитячих пальчиків. Тематичні барвисті малюнки допомагають побачити, з якою дією, ситуацією чи предметами пов’язані слова, що потрібно вивчити і запам’ятати.

Тягни, штовхай, крути — огляд серій книжок з рухомими елементами для малят

Заняття з книжкою:

розвивають дрібну моторику пальців рук дитини, концентрацію, увагу та пам'ять;
збагачують активний словниковий запас новими словами;
поліпшують зорову пам’ять, логічне мислення, кмітливість;
покращують образне мислення та усне мовлення.

Автори розробили книжечки зручного формату та невеличкої ваги, аби ними було зручно користуватись.


Тягни, штовхай, крути

У підзаголовку написано справжній «лозунг» картонок серії «Чарівний світ». На сторінках видань дошколята знайдуть нетипову історію про чуйного вогнедишного дракона, який допомагав принцу та принцесі, подробиці життя співачки Русалоньки у глибокому морському світі та відомості про магічні здібності Однорожка. Цікавинками книги, зокрема, є застосування фольги, завдяки чому  малюнки ніби «оживають» і дитина може побачити яскраве полум’я вогню з пащі дракона, мінливу гривку однорожка і лискучий хвіст русалоньки. Розтаємничимо вам один секрет: невдовзі серія поповниться виданням «Відьмочка» про цікаве навчання у відьомській школі гурту веселих, шанобливих дівчат.

Русалонька_ВДШколаjpg.jpg

На сторінках книжечок Видавничого дому «Школа» для найменших можна знайти такого типу рухомі елементи:

Слайдер — це малюнок, що вмонтовано у картонну сторінку видання. Аби його побачити, треба зсунути убік спеціальний шматочок картону.
Роллер — колесо, що крутиться. Завдяки такому елементу, можна розмістити не один малюнок, а декілька.
Пуллер — спеціальний клаптик картону, що читачі повинні потягнути за «язичок», аби дістати відгадку чи побачити дрібниці.
Розсувайка — елемент, що схожий на віконечко. Аби побачити, що там всередині, необхідно просто «прочинити» дві стулки.

Усі перераховані типи механізмів ви знайдете у книжках-картонках для малечі серії «Сторінки-цікавинки» чи «Веселі картинки» (рос.).
Це найчисленніші серії картонок видавництва «Школа». Вони друкуються українською та російською мовами. Двадцять розвивальних книжок укладені за найпопулярнішим темами, які малеча повинна засвоїти у дошкільний період:

• назви лісових, хатніх тварин, риб і комах;
• пори року;
• види транспорту;
• кольори;
• час та доба.

Один, два, три, чотири, п’ять. Зараз я іду шукать

Дітки полюбляють бавитись у схованки, адже, щоб знайти когось, треба бути кмітливим, спостережливим, пильним, вміти концентруватися на задачі й розв’язувати її. Розвинути перераховані якості допоможе серія картонок для дітей 2+ «Книжка-схованка». Видання складається з віршованих загадок й маленькому читачеві потрібно зсунути рухомий елемент, аби дізнатись відгадку на питання «Хто сховався у лісі та надворі?», «Якій їжі надають перевагу комахи, риби, хатні тварини?», «Яка цифра ховається на наступній сторінці?». Відповідь також міститься у дужках після загадки. Аби малятко випадково не пошкодило видання, укладачі зробили відповідні написи на сторінках «штовхай тут», «тягни тут».


Деталка-штовхай-тут_блог_деталка.jpg

Більше тварин, ще більше

Три видання серії «Тваринки-половинки» присвячені звіряткам із мешканцями різних континентів. Гортаючи верхню чи нижню половини сторінки, маленькі пізнавайки розвивають креативність та фантазію. Адже, насправді нелегко уявити слона з лев’ячими ногами, а тут можна раз — і побачити. До речі, можна замовити комплект з тих трьох книжок.
Окремими виданнями з рухомими елементами поза серій виходять:
• картонки для навчання лічби «Один чи скільки?» (для дітей 1+) та «Лічба від 1 до 5» (для малят від трьох років);
• книжка про те, як зміна пір року відбивається на природі та людській діяльності «Пори року»;
• цікава «гра у схованки» зі звірами — картонка «Хто там?».

Кожне видання серії «Книжка з подвійним секретом» містить подвійний висувний елемент із барвистими ілюстраціями, які доповнюють коротенькі віршики Сергія Цушка та Василя Федієнка.

Обирайте принадні книжки-картонки для ваших маляток й активно займайтесь за ними. Нехай навчання у вашої дитини асоціюється із веселою грою, а не малоцікавим заняттям.