Вийшла незвичайна пізнавально-розважальна книжечка з цікавинками про наших чотирилапих друзів «Тварини. Як це працює?» польської художниці Ніколи Кухарської з яскравимим деталізованими сучасними малюнками. 
У цьому науково-популярному виданні розкривається чимало таємниць про тварин, що мешкають у нас вдома, на фермі, в парку чи в лісі. Тут ви знайдете різноманітні цікавинки про їхні звички (подеколи кумедні), особливості поведінки, внутрішньої будови й навіть мислення! 

«Тварини. Як це працює» — зустрічайте нову книгу про тварин для читання-розглядання

Головна героїня книжки, дівчинка Клара, дуже любить тварин і хоче знати про них геть усе. У майбутньому вона мріє стати біологом, або ветеринаром, або зоотехніком, або лісником, або зоопсихологом… Тож наразі вона не гає часу й кожну вільну хвилину прагне довідатися про тварин щось новеньке. У пригоді їй стає мудрий дідусь, який залюбки відповідає їй на цілу купу запитань: Чи вміють кури літати? Чому свині качаються в грязюці? Чому щур може стрибнути з висоти і з ним нічого не станеться? Чому голуби туркочуть? Як чує жаба, якщо в неї немає вух? Для чого ведмеді впадають у зимову сплячку? Чи справді кроти сліпі? Чому коти розминають постіль лапами, перед тим як лягти?.. Усі відповіді ви знайдете в нашій барвистій новинці.