Пам’ятаєте, яким чарівним у дитинстві видавався ранок 19-го грудня? Коли напередодні ввечері ви намагалися раніше заснути, щоб якнайшвидше зазирнути під подушку зранку і знайти там щось вельми бажане «від Миколайчика»? Трохи подорослішавши, ми почали розуміти, хто насправді готує такі презенти — це наші найрідніші люди, тепло, увага й турбота яких і є найціннішим нашим надбанням.

Цьогоріч ви були чемними? Святий Миколай на порозі!

Поєднайте свою любов з гарними книжечками від нашого видавництва, додайте солодощів — і святковий настрій книголюбам будь-якого віку буде гарантовано! А наш Миколай допоможе вам дібрати цікаві захопливі історії для подарунків, як-от наприклад:
1. «12 місяців» — МЕГАформатна картонна книга для найменшеньких, яка познайомить зі змінами в довкіллі, що відбуваються протягом року, розповість про особливості кожної пори, про місяці, зазначивши їх правильну послідовність, допоможе запам'ятати їхні назви та ін.

2. «Розвиватика» — МЕГАформатне видання, яке поєднало на своїх сторінках найперші важливі відомості про світ живої та неживої природи, транспорт, професії, будову тіла, одяг, правила безпеки та гігієни, орієнтування на місцевості, кольори, цифри та знаки, букви та звуки, абстрактні поняття.

3. «Пізнаватика» — МЕГАформатна книжка-картонка, найперший підручник для малят, що містить розділи дещо складніші, ніж «Розвиватика». Розповість дошколятам про букви української та англійської абетки, познайомить з культурою і традиціями окремих народів, з різними видами транспорту, тваринами далеких країн, популярними видами спорту й назвами спортивного обладнання, інструментами, побутовою технікою та багато з чим іншим.

4. «Арнольд — рятівник овець» — історія для дошколяриків, яка на прикладі хороброго супербаранчика Арнольда навчить своїх маленьких читачів не боятися труднощів, бути відважними, уміти зазирнути страху у вічі, захищати слабших, не зважати на насмішки і думку сторонніх про себе, долати будь-які перешкоди на шляху, заручившись підтримкою друзів.

5. «Тварини. Як це працює?», «Тіло людини. Як це працює?» — художньо-пізнавальні книги для допитливих, майстерно проілюстровані сучасною польською художницею Ніколою Кухарською, які вперше вийшли в перекладі українською мовою у нашому видавництві «Школа». Детальне зображення будови тварин, опису особливостей їхньої поведінки й навіть мислення, умов, в яких вони мешкають у дикій природі, й інших цікавинок, а також деталі будови людського тіла, різних органів та систем нашого організму дадуть відповіді на всі питання маленьких чомучок.


6. Набори для творчості — стильні сумочки з ляльками-моделями та всім необхідним для створення колекцій одягу дозволять юним майстриням відчути себе справжніми модельєрами.

7. «Розумна собачка Соня», «Знаменита собачка Соня» (українською та російською мовами, з малюнками Є. Житник або Є. Антоненкова) — серія оповідань про бешкетницю собачку Соню, яка досліджує світ навколо себе, дивується нібито звичайним речам: чому люди розмовляють, а тварини — ні, чому всі виховані собачки повинні вітатися, прощатися й бути ввічливими, як нюхати квіточки або спіймати луну... Героїня повсякчас потрапляє в кумедні ситуації, з яких неодмінно робить «корисні» висновки на майбутнє.

8. «Вередливий настрій Іполита Собакевича» — книга для читачів молодшого шкільного віку, яка розповідає про таксу на ім'я Іполит та його вірного друзяку кота Алоїза Киціана, який будь-що намагається розважити приятеля-вередуна: готує йому смаколики, відповідає на всі есемески, роздивляється з ним старі фотографії, влаштовує сюрпризи, несподівані прогулянки та відчайдушно шукає загублений гарний настрій.

9. Серія «Мортіна» — пригоди незвичайної дівчинки-зомбі, яка прагне знайти справжніх друзів серед звичайних дітей, полюбляє приміряти сукні Тітоньки Домовини, залюбки грається зі своїм вірним персиком Смутком, зустрічає несподіваних гостей, розважає свого вередливого кузена та досліджує моторошні таємниці Покинутої вілли.

10. «Детективний квест» — серія нових детективних пригод про невтомних нишпорок і для справжніх юних детективів, які залюбки розгадують загадки, співпрацють із поліцією, борються за порядок та спокій громадян, помічають найдрібніші деталі, від уваги яких не сховається жодна злочинна витівка. Спеціальні малюнки із загадками дозволять читачам стати частиною детективної агенції «Чорна рука» і розкривати злочини «По гарячих слідах».

11. Серія «Кудлаті історії» — чудова добра оповідь про дружбу людини і собаки, любов з першого погляду в очі, які одного разу жалібно дивилися з монітора, та про відданість своїм господарям. Песик на ім'я Ельф, що в перекладі з англійської означає Дуже Незвичайна Форма Життя, намагається приручити Великого і Молодого, встановити свої правила у родині, допомагає поліції викрити злочинців, ділиться з читачем власним баченням різних буденних ситуацій, чим неабияк розважить кожного, хто познайомиться з його історією.

12. Серія «Шкарпеткожери» — казкові пригоди фантастичних істот, які розпаровують шкарпетки та з'їдають їх, причому вміють красти одну з пари непомітно для людського ока. Так тривало б невідомого скільки, якби один професор не дослідив шкарпеткожерське життя і не навчився бачити цих тварюк... Цикл веселих пригод цих монстриків, що складається з трьох книжок чеського письменника Павела Шрута з малюнками Ґаліни Міклінової, висвітлить безліч шкарпеткожерських таємниць та запевнить читачів, що шкарпетки насправді губляться не «випадково».

13. «Часолист», «Альбом друзів», «Блокнот мотиватор» — гарна альтернатива нудним звичайним записничкам; видання містять всередині безліч цікавинок, цитат з улюблених книжок, рецептів, висловів відомих людей, мотиваційних закликів та багато чого іншого.

14. Серії«Часодії», «Чароділ», «Лунастри» — неймовірні пригоди звичайних підлітків у фентезі-світах, лонгріди, сповнені дивовижних мандрівок, непередбачуваних відкриттів, магії і таємниць від улюбленої авторки Наталії Щерби.

15. «Замок у хмарах», серія «Зільбер» — світові бестселери німецької сучасної письменниці Керстін Ґір, авторки відомої серії про подорожі у часі «Timeless». Історія про низку дивних подій, що стануться зі сімнадцятирічною покоївкою Фанні у старовинному люксовому готелі високо в горах напередодні Різдва або про двох сестер — Лів та Мію Зільбер, які подорожують у сновидіння інших та вміють керувати снами, вже з перших сторінок приверне увагу читачів старшого шкільного віку, а також всіх, хто обожнює атмосферні втаємничені історії з чарами, загадками, інтригами й складним переплетінням людських стосунків.

16. Серія «Сучасна європейська підліткова книга» — найкращі романи для підліткового читання, які розповідають різні життєві історії своїх героїв, змальовують хвилювання та страхи, такі актуальні в цьому віці, містять приховані поради щодо того, як порозумітися з батьками та вчителями, як краще вчинити у різних обставинах тощо.