Нещодавно асортимент книжечок для маленьких читачів поповнився кумедними пригодами двох друзів-трудівничків серії «Ваговіз і причіп» сучасної письменниці Анастасії Орлової.
Перші дві частини — «Це ваговіз, а це причіп» та «Ваговіз, причіп і новорічна ялинка» — описують щоденні робочі справи ваговоза та причепа, яким потрібно доправити будівельні матеріали або привезти новорічну ялинку в місто та влаштувати всім свято. Разом герої долають численні труднощі, які чекають їх на шляху: ямки, горбочки, калюжі й дощі, круті повороти, звірят, що раптом переходять дорогу на інший бік.
Унікальні ці видання тим, що кожна сторінка пропонує дітлахам звуконаслідувальні приклади, які посприяють розвиткові мовлення та сприймання, а привабливі малюнки активізують пам'ять та уяву маляток.

Третя книга пригод ваговоза та причепа у продажі

Вийшла також і третя книга «Ваговіз і причіп їдуть у відрядження», в якій улюблені персонажі вирушили до великого міста у відрядження. Вони заїдуть на автомийку, піднімуться на високу естакаду, пірнуть у ріку різних інших автомобілів на шестисмужній дорозі, співатимуть пісні, ремонтуватимуться, порівнюватимуть себе з іншими машинами та ін.