За декілька днів настане Новий рік — довгоочікуване улюблене свято всіх малят і дорослих, яке приносить із собою нові можливості, обіцянки, мрії, сподівання... Звичайно ж, потрібно не забути прихопити в майбутнє і нові книжечки! Якщо раптом у вас досі немає святкового настрою або ви не визначилися, чим займатися на зимових канікулах, що читати дітям під час новорічних свят або з якими історіями добре було б провести час у родинному колі, наша добірка відповість на всі ці питання.

Що читати на зимових канікулах: новинки та кращі новорічні книги

1. Хіба можна зустріти Новий рік без гарно прикрашеної ялинки, яка миготить кольоровими вогниками? Наша новинка «Ваговіз, причіп і новорічна ялинка» розповідає про двох друзів: невтомні трудівники ваговіз та причіп вже доправляли будівельні матеріали та різні предмети за місцем призначення у попередній частині. Вони були змушені долати при цьому численні перешкоди: ямки, горбочки, калюжі, круті повороти та інші несподіванки. Цього разу перед героями постає надскладне завдання — привезти в місто зелену лісову красуню, а разом із нею — святковий настрій, подарунки та щасливе свято.

2. Новорічна пора тим і чарівна, що це свято не оминає нікого! Підтверджує це і наша груднева новинка «Мортіна та примарний друг». На Покинутій віллі теж засніжило, напередодні Нового року невідь звідки з'явився справжній привид. Звідки він, як розважити хлопчика та чим допомогти йому і мусить з'ясувати Мортіна.

3. Для тих, хто обожнює домашній затишок і цілковите занурення в атмосферні лонгріди, пропонуємо книгу Керстін Ґір «Замок у хмарах». Це історія про молоду дівчину Фанні, що після закінчення школи влаштувалася в елітний готель, розташований високо у швейцарських горах. На дівчину чекають численні нові знайомства, але часом поведінка людей насторожуватиме та дивуватиме її, тому героїня проводитиме детективні розслідування та дізнається всю правду про гостей. Разом із сином готельєра Беном Фанні розплутуватиме клубок загадок та інтриг, та раптом і сама опиниться в центрі небезпечних пригод.

4. І вередуни, і неслухняні дітлахи теж отримують новорічні подарунки. У книзі Наталії Щерби «Королева часу» описаний світ, де всім керує Час, є спеціальне свято — День подарунків під подушку, описані неймовірні пригоди трьох дітей — Фелікса, Оллі й Тома. Герої повинні встигнути виправити всі помилки доти, доки годинник проб'є дванадцяту... А видання «Вередливий настрій Іполита Собакевича» запевнить читачів: що б не трапилося, варто цінувати своїх друзів, бо лише з ними кожен день стає неповторним, успішним, ненудним і щасливим.

5. Нещодавно українською мовою вийшла остання частина пригод Зосі та її чудернацької родини «Секретник Зосі з вулиці Котячої». Та-от зараз саме час почитати-перечитати історію про їх відпочинок під час зимових канікул «Зося з вулиці Котячої взимку» або історію про дивовижний подарунок на Різдво — народження відразу двох малюків (в родині Зосі та у її тітки Маліни) із сьомої частини «Зося з вулиці Котячої та великі зміни».

6. Улюблена дитяча класика від Всеволода Нестайка, історія про зимові пригоди учнів лісової школи з ведмежою мовою викладання, третя частина серії «Дивовижні пригоди в лісовій школі» «Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк».