Зустрічайте новинку — «Моллі Мун і музичне чудовисько» від Джоджії Бінг вперше в перекладі українською! Коли історія складається з кількох порівняно самостійних частин, наступні книги подеколи пасуть задніх перед попередніми. Або сюжет уже не такий цікавий, або про героїв вифантазовано все, що можна було. На щастя, Джорджії Бінг не бракувало уяви й під кінець серії про Моллі так само цікаво читати, як і на початку. В останній книзі Моллі Мун знаходить нових друзів-музикантів та потрапляє з ними у шалені пригоди. Чарівна монетка, яку дівчинка отримала від виховательки-злодійки, допоможе улюбленій героїні у підкоренні світу! 

Серпнева новинка — остання частина серії «Моллі Мун»


Сама пані авторка хвалить українське видання та ілюстрації до нього: «I love the illustrations and wish other publishers would illustrate the books too. The Ukrainian Molly Moons are my favourite editions». ©
Нагадуємо, що всього у серії вийшло 6 книг: 
1. «Моллі Мун і чарівна книга гіпнозу» — початок пригод Моллі, яка була знайденна у картонній коробці й віддана на виховання у сиротинець. Там дівчинка жила протягом довгих десяти років, зазнавала всіляких знущань та принижень від директорки й учителів, терпіла насмішки інших дітей. Але попри все Моллі продовжувала мріяти про краще життя, й одного разу в її руках опинилася незвичайна книга про гіпноз, яка все неймовірним чином змінила. Відтоді у героїні розпочинається серія карколомних пригод, блискучого життя… Як впорається Моллі Мун з перешкодами, подолає злодія та перешкодить втіленню його чорних задумів?

2. «Моллі Мун зупиняє час» — у другій книзі перед Моллі Мун постає завдання зупинити одного дуже небезпечного магната-шахрая, а ускладнює ситуацію те, що він також опанував мистецтво гіпнозу, але застосовує його з лихими намірами. Десятирічна дівчинка змушена вирушити до Лос-Анджелеса, де перебуває цей лиходій, і вона навіть візьме участь у найвизначнішій кіноцеремонії вручення «Оскару»! Чи вдасться Моллі Мун разом зі своїм другом Роккі уникнути небезпек і що зробить ці канікули такими захопливими?   

3. «Моллі Мун і дивовижні часомандри» — історія про Моллі Мун та її друзів у третій частині розвивається так, що герої раптом опиняться в Індії у XIX столітті. Туди, в минуле, вони загіпнотизовані потрапили через витівки одного лихозвісного велетня, який видавав, ніби він індійський магараджа. Поки Моллі не порушила підступні плани цього могутнього гіпнотизера, він міг помандрувати у часі, використавши магічні кристали, й мріяв поневолити увесь світ задля власного безсмертя. Чи зможе кмітлива Моллі Мун порушити його підступні плани, врятувати своє життя та врятувати людство від злодія? 

4. «Моллі Мун, Міккі Мінус і мислечитальна машина» — на противагу подорожам у минуле в попередній книзі, у четвертій частині дівчинка Моллі вирушить до далекого майбутнього, аби відшукати свого брата-близнюка. Там на неї чекає лиха принцеса Фанг, зустріч із незвичайними тваринолюдьми, знайомство із дивакуватим професором та… мислечитальна машина, через яку героїня втратить свої славнозвісні здібності до гіпнозу. Чи врятує Моллі Мун свого брата разом зі своїми друзями та новим талантом читати чужі думки?

5. «Моллі Мун і мистецтво перетворення» — у передостанній п'ятій книзі Моллі Мун разом із компанією своїх авантюрних друзів мандруватиме до Еквадору, вселиться до свідомості королеви Англії, розмовлятиме із власним цуценям Петулькою й рятуватиме світ від катастроф. А почалося все з того, що батьки знайшли для Моллі й Міккі гувернантку, яка мала покращити знання близнюків Мун. Але як виявилося, міс Ганро — це не добра привітна вчителька, а зла лицемірна гіпнотизерка. На що зрештою перетвориться їхня екскурсія та які нові захопливі перетворення чекають на героїв?