Життєрадісна невгамовна дівчинка Зося з вулиці Котячої, 8 частин пригод якої з однойменної серії польської письменниці Агнєшки Тишки вже знайомі і так полюбилися українським читачам, готова здивувати вас новинкою — «Секретник Зосі з вулиці Котячої».

«Секретник Зосі з вулиці Котячої» для прихильників її чудернацьких пригод!

Пам'ятаєте котів-лоточників, Павуче обличчя року, Похмуру Пампіру, вічнянку (як назвала менша Зосіна сестричка Маня вітрянку), Урочище русалок, ГМГ (тобто Головне Міністерство Гігієни), нескінченні подорожі, одночасне народження малюків на Різдво у родині Зосі та у її тітки Маліни?..
З новим виданням ви зможете вести щоденник — писати книгу разом з улюбленими героями, і для цього навіть необов'язково забиратися на яблуню;) Малювати можна не лише талановитій Агаті Рачинській, але й кожному на власний розсуд.
Книжечка сподобається не лише фанатам серії, а й просто всім, хто ненавидить нудьгувати, сумувати й не може довго всидіти на одному місці, бо ж всередині безліч інтерактивних завдань, розважальні картинки й сторінки для малювання мап, родинного дерева, місця для таємних записів та креативу.