Барбара Кантіні народилася в 1977 році у Флоренції. Вона відома як художниця, письменниця, ілюстраторка і аніматорка; працювала над різними проєктами на італійському телебаченні. Після отримання премії «Ілюстратор року» в 2011 році вона повністю присвятила себе роботі над ілюстраціями, в поєднанні з якими пише захопливі історії для дітей шкільного віку.


Книги Барбари Кантіні будуть цікаві не тільки дітям, а і їхнім батькам, адже одна з головних переваг її книг — кольорові та якісні ілюстрації у виконанні самої письменниці. Їх цікаво розглядати, вони доповнюють історію і показують кумедні моменти. На кожній сторінці зупиняєшся і вдивляєшся в деталізовані малюнки, що допомагають повному зануренню в сюжет.

Рецензія на новинку Барбари Кантіні «Пуффі та Брунільда. Трішки чарів»


Чи знайшов ти себе?


Книга «Пуффі та Брунільда. Трішки чарів» хоч і написана легко і швидко читається, але містить глибокі підтексти. Знайти себе в цьому величезному світі — складне завдання для багатьох дорослих, а для маленького кошеняти Пуффі воно здавалося майже неможливим, поки він не зустрів чарівну відьмочку Брунільду. Письменниця впроваджує теми пошуку себе і впевненості в собі з самого початку казкової повісті і проносить крізь увесь твір.


Хто вони, герої видання?


Пуффі народжується на вулиці разом із двома братами і сестрою: Ронфо, Лапкою і Китичкою. Він не був схожий на звичайне кошеня, оскільки щоразу, коли він загадував бажання й зітхав, відбувалося дивовижне. У той час, як інших кошенят розібрали, він залишився один. Пуффі не здавався, старанно намагався знайти свій талант і стати майстром хоч в якійсь справі, адже так він більше не буде самотнім.

Рудоволоса Брунільда ​​теж зайнята справою. Скоро відбудеться її перший політ на мітлі, і їй дуже потрібен кіт, як і будь-якій дорослій відьмі. Дівчинка використовує різноманітні методи, щоб привернути увагу чотирилапого, і за допомогою мами варить зілля, на запах якого приходить Пуффі.  На щастя, герої відразу знаходять спільну мову.


Пуффі_та_Брунільда-стр.jpg


Пуффі нагадує кота Джіджі з мультфільму «Служба доставки Кікі, юної відьми» відомого режисера Хаяо Міядзакі. Тільки герой Барбари Кантіні не повністю вкритий чорною шерстю, адже у нього біла пляма на хвості. Водночас Брунільда нагадує Меріду — героїню мультфільму «Відважна» від анімаційної студії Pixar. Героїня книги «Пуффі та Брунільда. Трішки чарів» сміливо долає перешкоди, а також має руде неслухняне волосся, де може сховати різноманітні речі.


Неідеальні кудлаті


Пуффі та Брунільда не ідеальні й в цьому є певна чарівність. Вони не вписуються в стандартні поняття «кіт» і «відьма», в обох не все виходило відразу, але персонажі казки старанно йшли до своєї мети. Тепер вони підтримують і супроводжують один одного під час пригод у будинку, коли триває підготовка до першого польоту: зустрічаються з мамою і бабусею дівчинки, іншими котами, а також вчаться не здаватися і бути впевненими у своїх силах.

Книга заворожує сюжетом та ілюстраціями та порушує теми, важливі  для кожного віку. Чи вийде у Пуффі та Брунільди успішно здійснити свій перший політ і які перешкоди їм доведеться подолати, щоб досягти своєї цілі? Про все це можна дізнатися в книзі «Пуффі та Брунільда. Трішки чарів».


Марія Зайцева, книжкова блогерка