Якщо ви ніколи й нічого не ламали у своєму житті, то напевне, не зможете зрозуміти цю книгу. Але якщо колись розбивали щось, розрізали чи підпалювали, ця історія саме для вас. 


Усі діти вельми допитливі, вони щодня прагнуть дізнаватися щось нове, та інколи вивчення невідомих предметів закінчується покаранням. Тому що чомусь не всім батькам подобається зламана праска, мобільний телефон чи фотоапарат. 

Рецензія на книгу «Династія Криворучків» Павел Беренсевич

Розповідь у книзі «Династія Криворучків» починається зі знайомства зі звичайною родиною: з хлопчика, який наробив шкоди, і засмученого тата, який сердито каже: «І що виросте з цього хлопчиська! Мені в його віці таке б і на думку не спало!» Далі автор робить дуже цікавий хід: він поступово занурює читача в історію родини, розповідає про дідуся, прадідуся, прапрадідуся… і так аж до 1833 року.


Та у книзі йтиметься не лише про минулі винаходи, а ще й про фантазії щодо майбутнього. «Це, мабуть, Гектор, — відповім я, посміхаючись, а вони зрадіють, що нарешті ми маємо власного домашнього робота — як сусіди навпроти та дядько Юрек…» Саме вислів про ро́бота наштовхує нас замислитись: якими ж винаходи будуть ще за 20-30 років? Це питання буде актуальним завжди. 


Хочеться звернути увагу на гарні ілюстрації художниці Ніколи Кухарської, які довершують цю книгу. Герої намальовані комічними, і читати стає дуже легко та весело.


Якщо ваші дітлахи не полюбляють вивчати історію, можете бути впевненими, що це видання назавжди змінить їхнє ставлення до навчання, науки та до літератури в цілому. Адже в книзі є історії з нашого минулого, вони подані в такому жартівливому та надзвичайно легкому вигляді, що юних книголюбів важко буде відірвати від читання.


© Ялова Юлія, книжкова блогерка