Червень, липень і серпень — це три чи не найулюбленіших місяців у році серед діточок та дорослих. Бо нарешті канікули, відпустки, тепла погода, жаданий відпочинок та купа соковитих смачнющих фруктів. Дуже хочеться сповна насолодитися кожною миттю, розтягнути ці дні на якомога довше... Та хіба може щось урізноманітнити наше літнє дозвілля краще, ніж новеньке омріяне видання в перекладі рідною мовою, довгоочікуване продовження улюбленої серії або прочитання запланованого зі списків бажань того, що всю весну відкладалося «на потім»? 

Про що почитати влітку? Найтепліші поради на замітку

Які книжки створені для того, щоб їх читали влітку?

Щоб купити художню літературу для читання під час відпочинку, потрібно спершу визначитися, чому ви зазвичай надаєте перевагу або чого хочеться спробувати новенького: пригоди чи історії кохання? А може, таємничі розповіді про фентезі-світи? Видавничий дім «Школа» знає, що порадити для малюків, підлітків та дорослих, аби тепла атмосфера огортала вас не тільки ззовні, але й ізсередини лишився приємний післясмак насолоди від гарної історії:

  • читайте про море: насичено-кавова засмага, розкуйовджене волосся й солоний присмак на губах… Тих, хто увесь рік тішився бажанням якнайскоріше приїхати до моря, напевне порадують книжки, у яких воно є центром перебігу подій або просто подекуди згадується;
  • читайте про мандрівки: не завжди випадає така щаслива нагода все покинути й поїхати світ за очі. Але ось подорожі надрукованими світами не вимагають жодного попереднього планування — розгортайте цікаві книжечки і вже за мить ви опинитеся у казкових місцях небаченої краси в оточені найнеймовірніших істот;
  • читайте про фантастичні пригоди: дозвольте собі вдосталь помріяти й зануритися у чарівну атмосферу вигаданих історій. Теплий літній вітерець, звуки живої природи, смачні фрукти — усе це лише доповнить та підсилить ваші враження. 

Неважливо, чи ви гортатимете книжечку ввечері під теплою ковдрою у садочку, засмагатимете на бе́резі з паперовою в руках або разом із електронною кудись помандруєте. Вірні друковані друзі готові бути поряд, аби кожен літній день став для вас по-особливому сонячним, тепло вечірньої прохолоди принесло ще більше насолоди, шепіт хвиль та крик чайок закарбувалися безтурботністю, а подорожі щоб зарядили враженнями на весь майбутній рік!