Декілька поколінь читачів знайомі зі славнозвісним поросятком Фунтиком, якого хитра й жадібна пані Беладонна змушувала збирати гроші «на хатинки для бездомних поросяток». Про його пригоди вийшло чотири мультфільми, а книжок написано ще більше!

Повернення легендарного Фунтика

Зустрічайте пригоди веселого та жвавого Фунтика, автором яких є дитячий письменник Валерій Шульжик! Вийшло відразу 3 книжечки про улюбленого героя українською мовою:

1) «Невловимий Фунтик» — у першій поросятко познайомиться з дядечком Мокусом, мавпеням Бамбіно, бегемотом Шоколадом, а найголовніше — спритно вислизне з рук підступної Беладонни та невгамовних поліцейських нишпорок.

2) «Фунтик і вусата тітка» — історія про те, як Фунтик вирушає в захопливу подорож із новими друзями. А підступна Беладонна мерщій придумує план, як заманити малого втікача в пастку. Вона перевдягається бензозаправником, чіпляє собі вуса та підстерігає цирковий автомобільчик. Чи вдасться їй обдурити дядечка Мокуса та схопити поросятка?

3) «Фунтика і там і сям» — книга розповість про те, як пані Беладонну спіткало страшне лихо, і не одне: її гроші розірвало на шматки, пошуки на смітнику половини мільйона виявилися марними, поросятко так і не зловилося... І поки вона сушить собі голову, на чому заробити грошей та як підстерегти малого втікача, захоплива подорож Фунтика з компанією дядечка Мокуса триває!