Час фантастичних подій настав! Вже можна замовити видання «Покинутий будинок» Нови Гілл українською. У першій частині серії «Нетрі» ви знайдете містичну та заплутану пригоду близнюків, що заблукали у лісі та не мають змогу з нього вибратися.

Ірина та Ваньо колись були дружні, їх навіть називали Іваною. Утім, зараз кожен йде власним шляхом. За шкільним завданням вони разом із керівником проєкту рушають до лісу й там втрачають орієнтування. Марні пошуки приводять їх до покинутої будівлі, поблизу якої вони знайомляться з групою дивакуватих, підозрілих людей. Найстрашніше криється в тому, що санаторій не хоче відпускати «гостей». Яку б дорогу не обрали дві групи, вони завжди повертаються до воріт санаторію. З цією занедбаною територією точно щось не те. Іра відчуває, що понура місцина розпочала полювання на них…

«Покинутий будинок» Нови Гілл розпочинає нову підліткову серію «Нетрі»

«Покинутий будинок» Нови Гілл — видання про довіру та чесність, про стосунки та дружбу, про страх і кохання. Сюжетні перипетії вражатимуть вашу уяву. Таємнича атмосфера, напруга між героями, захопливий сюжет, невизначеність — поєднання цих складових утворює чудову книжку для осіннього читання. Долучайтесь!