Алея Акваріус продовжує вивчати підводний світ. Разом з командою «Альфа Кру» вона готується до нової пригоди. Подорож до Рах Турана Алея та Леннокс ніколи не забудуть, бо саме звідти вони взяли курс на знаходження людей моря, які змогли пережити епідемію. У стародавній бібліотеці друзі дізналися, що мають вирушити до Ісландії. Хто знає, які ще випробування пригодувала для них доля, проте дітям моря до вподоби нове життя.


Семі, Бен та Тесс потихеньку звикають до чарівних істот та до підводних подорожей Алеї. Цього разу дівчина познайомила їх з вогнем святого Ельма, так називали чарівних Гельмсів моряки, морськими книгами-мушлями, які Алея навчилася читати й переказувала друзям. Семі обожнював пірнати й плавати разом з дівчиною. Алея часто брала його з собою, а малий відчував себе частиною чогось більшого, частиною якогось незвіданого світу. Можливо, він не дарма має ім’я «Драко», що означає — хранитель скарбів? Одного разу він став свідком відкриття пророцтва від Тасфара. Магічна істота провіщувала Алеї наближення нової ери, проте, так само як і колись, на дівчину чигає біда.

Огляд третьої частини серії «Алея — дівчина води» — «Таємниці океанів»

Небезпечна мандрівка із китами

У світі води відбувалися дивні зміни. Алея та Леннокс відчували себе їхніми частинками, але їм так важко було розтлумачити таємниці. Щодня вони знайомилися з новими чарівними істотами та знаходили все більше доказів існування людей моря. Після відкриття Тасфара Алея довго не могла заспокоїтися. Вона часто плавала сама, щоб упорядкувати думки, не тямлячи, що наражає себе на небезпеку. Одна подорож з китами мало не стала для дівчини фатальною. Хоч вона і врятувала морського гіганта від загибелі у сітях, проте сама могла загинути.


Кожна підводна подорож підтверджувала знання, які Алея здобула від Артами. Наближається катастрофа, якій мусить зашкодити Ельваріон. Алея мала безліч питань до самої себе: для чого вона тут? Що має робити? Чим може зарадити? За допомогою чарівних ниток накидки, дівчина бачила майбутнє, у якому на команду «Альфа Кру» чекають не тільки перешкоди, але й звершення.


Таємниці океанів. последняя картинка.jpg


Увага, можливі спойлери!


Алеї все ж пощастило! Після непорозумінь з Ленноксом та Тесс, сумних видінь, зустрічі з ґільфами та інших проблем, дівчина відшукала свого батька! Поселення, у якому мешкав Кебларр та інші люди моря, геть не вразило Алею, вона втекла звідти, так і не налагодивши стосунки з батьком. Дівчині хотілося б жити з ним в іншому місці, щоб поряд були її друзі.


Лікар, що вбиває?


Людям моря потрібна вакцина, яку можна розробити з крові Ельваріона. Саме так Алея може врятувати своїх побратимів від будь-якого наступного вірусу. Кебларр та його друзі потребують не тільки вакцини, а й нових помешкань.

Таємниці океанів. Доктор..jpg


Алеї здавалося, що вона знає, як розв’язати проблему. Знайшовши славнозвісного лікаря Оріона, дівчина надихнулася на нове, щасливе життя поряд з татом. Разом з друзями вона поселилася у маєтку лікаря. Усі були вражені небаченою розкішшю. Леннокс ніяк не міг повірити у те, що події розвиваються настільки позитивно. Одним із перших він відчув наближення небезпеки. Історії про добрих лікарів не так часто мали хепі-енд. Оріон робив усе можливе аби задобрити Алею та приспати пильність Леннокса й Бена. Він грав за своїми правилами: добрими вчинками та грошима добре замуляв дівчині очі.


Уперед!


Цього разу друзям вдалося втекти, заплативши чималу ціну. На їх плечі покладено нову, важливу місію — відшукати накидку, яка надасть Ельваріону велику силу, щоб протистояти Оріону та його ґільфам. Можна подумати, що така відповідальність непосильна для малих моряків, та де там. «Альфа Кру» миттєво нап’яла вітрила та мчить за новим завданням. Віра в Ельваріона, у силу команди продовжує тримати старенький «Crucis» на плаву.

Юлія Шаповал, книжкова блогерка