Історія «Серця Часу» продовжує дивувати читачів захопливими пригодами гандболістки Гелени. Новоспечена мандрівниця у часі заприсяглася полишити цю царину й більше ніколи не подорожувати. Мозок може дати настанову, може все розуміти й аналізувати. А що робити із серцем?


Гелена не могла забути Данте, їхні спільні мандрівки. У потаємних закутках її душі сховалася Рея, образ якої час від часу спливав у думках дівчини. Цього разу перед Геленою, Бобі, Данте й іншими героями фентезі постане надскладне завдання — запобігти наслідкам перших невдалих подорожей.


Огляд книги «Ніч сов» — другої частини серії «Серце часу»

У Невидимому місті триває активна підготовка до легендарної церемонії. Особливо складно новачкам. Рохус теж планує гідно виступити, хлопець навіть вибрав конкурента. І це без сумніву — Данте. Щоб змагатися з таким досвідченим мандрівником, треба бути або «винятком із правил», або мати сильного покровителя.Тисячі запитаньХто б міг подумати: Боббі у 1900 році разом з Геленою і Данте спостерігає за виставою Кьоніха-чарівника, який продовжує майструвати годинники й вести свою брехливу гру. Гелені важко зрозуміти, чому останнім часом Данте зблизився з Гаррі й чому підозрює її маму у змові з цим пройдисвітом. Хлопець наголошує на тому, що Рею так ніхто не і знайшов, а це може означати одне: наслідки аварії змінилися. Гелена не могла зупинити потік голосів у своїй голові, дівчина має визначитися, на чиєму боці вона веде боротьбу, їй потрібен надійний союзник.
Боббі залізла в ліжко та щосили намагалася не думати про годинник. Проте забути його не так уже й легко. Не тоді, коли твоє ім’я Боббі і тебе підганяє невтомний дослідницький дух. Та дрібка заздрощів. Дотепер справді захопливі події траплялися лише в житті інших. Передусім у Гелениному. Любов, пригоди, цікавий годинник… Так і у відчай можна впасти! У руках Боббі ключ до великої таємниці, а їй заборонено будь-що робити — нестерпна ситуація!
Боббі почала добре розумітися на «мандрівницьких» речах. Після того, як Гелена відшукала її у Мадам Зазу, подруги стали діяти спільно. Працювати в парі було складно, бо Гелена мешкала окремо й до того ж потрапила в школу для домогосподарок, завжди перебувала під пильним наглядом панни Поллє.


Дівчата отримували таємничі листи. Кьоніх випереджав Гелену, Боббі й Данте. Наступна зустріч була о 18.18, незабаром відбудеться велика церемонія, тож Коко в небезпеці...Пошуки мами і Серця ЧасуСерце Часу все ж існувало. Гелена й гадки не мала, які здібності має. Вона не може припуститися помилки, бо від неї залежать життя мандрівників. Подорож фабрикою, сови й чудернацькі механізми рано чи пізно мали привести друзів до суті. Володарка Часу не вигадала нічого кращого, ніж знову вдатися до хитрощів й назвати усі переживання Гелени, її душевні та фізичні негаразди перевіркою на міцність. Ось так просто вирішуються долі у «бабусі».«Де б ти не був, не забувай — ми ще зустрінемося в іншому житті...»Штучні сови літають лише у Ніч Сов. Доступ до Серця Часу може відкрити лише Гелена. У планах дівчини не було пункту: залишитись у Невидимому місті назавжди. Але на церемонії вона залишиться, її допомога потрібна в куполі. Для Володарки Часу слово «допомога» не має такого ж значення, як для її онуки. Дівчина знала, до чого призведе повторне отримання номера.


Цієї ночі Гелена зробить надважливий вибір. Сови летять донизу, наводячи паніку та страх на всіх присутніх, й ознаменують завершення ери Володарки...© Шаповал Юлія, книжкова блогерка