Зустрічайте нову частину «Дарителів» — продовження захопливих пригод юнака Генрі та його друзів у чарівному світі, сповненому фантастичних істот, від сучасної письменниці Катерини Соболь. Серія вже встигла полюбитися і дорослим фахівцям, і юним читачам, які однаково з першого погляду закохалися в чудову, наповнену неочікуваностями історію й гарне оформлення. 

Новинка «Гра мудрих» — третя частина «Дарителів»

У третій книзі циклу «Дарителі» чарівне королівство тривожать чутки про лихих істот, які спали триста літ і прокинулися з поверненням Серця чарів. Таємнича тварюка, що спустошує довколишні села, не милуючи ні старого, ні малого, дошкуляє всім і може дійти до палацу. І Генрі зважується облишити все, бере меч, сідає на коня і рушає в похід, щоб кинути виклик чудовиську. Це не просто геройство, а нагода здобути квітку пам’яті, завдяки якій Генрі зможе згадати минуле. Але шлях до мети непростий: дорогою підступна Таїнниця жадає розказати всім його потаємні думки, приятелі несподівано зраджують, а нетрі Осяйного лісу оживають…

Хто ж виграє люту битву? Хто підставить Генрі плече, а хто встромить ніж у спину? Хто зловтішно реготатиме з нього, а хто приспіє на допомогу?

Щоб якнайшвидше придбати книгу, тисніть сюди!