«Незабудка» — нова серія німецької авторки Керстін Ґір, книжки якої змушують дивуватись, посміхатись, проживати силу-силенну подій із героями. Перша частина серії «Те, що неможливо побачити на світлі» поповнила поличку фентезі-бестселерів сучасної німецької авторки.
Письменниця оповість історію зародження стосунків красивого, розумного, успішного Квіна, в якому батьки душі не чують та ненависної йому Матильди, білої ворони та проблемної дитини із сусідської сім'ї. Коли однієї ночі за Квіном погнались моторошні істоти і його тяжко поранили, окрім фізичних пошкоджень він отримав здатність бачити те, чого не може бути в реальності. Але кому ж довіритися, коли статуї раптом починають віршувати, а макет черепа привітно тобі посміхається?

Новий бестселер Керстін Ґір «Те, що неможливо побачити на світлі»

Розгадати наміри фантастичних істот, розплутати містичну історію Квінну допоможе ненависна йому Матильда. За власної волі вони ніколи б не заговорили один з одним, однак їм доведеться переступати через стереотипи та упередження аби виплутатись з чарівного світу.
Фірмовий стиль пиcьменниці: гумор та іронія, гострі на язик герої, жвавий, динамічний сюжет, вигаданий світ, повний чарівних істот та ожилих речей, зачарує читачів. Окремим бонусом для фанатів книжок Керстін Ґір стане зустріч із героєм циклу «Таймлесс», звичайно ми не скажемо, хто це. «Те, що неможливо побачити на світлі» — книжка про кохання, дружбу, про стосунки з батьками, проблеми комунікації та про інші важливі справи підліткового періоду.