У нашому видавництві вийшла ще одна книжечка Барбари Космовської українською в серії «Сучасна європейська підліткова книга». Книголюби знайомі з творчістю цієї польської письменниці завдяки творам «Самотні. com», «Буба» та «Буба: мертвий сезон», «Великий вибух, або К. проти К.» (у співавторстві з Ґжеґожем Касдепке), полюбили її за легкий стиль, ненав'язливе повчання й влучні поради, за дотепний гумор та розуміння своєї аудиторії.

Вереснева підліткова новинка: «Позолочена рибка» Барбари Космовської

Новинка «Позолочена рибка» розповість про юну дівчину Аліцію, яка дуже болісно переживає розлучення батьків, пізнає смак першого справжнього кохання й прагне отримати відповіді на численні питання: невже любов може розтанути, як морозиво? Чи можна навчитися, як і її подружка Сара, нічим не перейматися? Як зрозуміти вчинки близької подруги, що раптом стала далекою? Невже після розпаду сім'ї батьки стали байдужими до неї?.. 
Ця історія про звичайне непросте життя підлітка, який дорослішає і починає по-новому дивитися на світ, шукає щастя й має бажання, здійснити які може лише золота рибка.