Зустрічайте яскраву новинку «Вередливий настрій Іполита Собакевича» — кумедні пригоди короткошерстої такси в самісінькому розквіті сил, якій так складно догодити: він то поринає у свої собачі роздуми, а потім ні сіло ні впало починає капризувати над мискою з їжею. Ох і настрій у нього, хай йому котлета! Дружити з таким вередуном нелегко, і впоратися з таким завданням зміг тільки вірний друзяка Іполита Кіт Алоїз Киціан...
Створила вередливого героя сучасна польська письменниця Роксана Єнджієвська-Врубель, а проілюструвала видання талановита художниця Ґражина Ріґаль. Вперше українською мовою! 

Весняна новинка: «Вередливий настрій Іполита Собакевича»

Звичайно, Іполит Собакевич — це ще один вигаданий персонаж дитячої книжки, проте вже з перших сторінок він зачарує своєю невимушеністю, добротою та вигадливістю і малят, і дорослих, тим паче, що історія заснована на реальних подіях: прототип книжкового песика — справжнісінька реальна такса із геть вередливою вдачею, якій авторка книги й присвятила ці веселі коротенькі оповідання. 
Знайомитеся із вередою-Собакевичем та дізнаєтеся, що зазвичай викладають собаки у свої соціальні мережі, чим варто займатися у найгірший день у житті, як обдурити власну пам'ять, що цікавого можна вичитати у словнику синонімів та ще багато чого цікавого.