Зустрічайте нову серію для підліткового читання «Ліззі Карбон» і першу книгу «Ліззі Карбон та клуб невдах» сучасного німецького письменника Маріо Феслера вперше в перекладі українською. 
Історія книжкової дівчини Ліззі буде знайомою багатьом її одноліткам з реального світу: неідеальне тіло, нерозуміння з боку дорослих, батьки, які чогось навчають і, здається, геть тебе не розуміють; вчителі, які постійно щось вимагають, однокласники, які навчилися круто одягатися, мають багато грошей і постійно з тебе кепкують — купа невирішених питань, яких часом забагато для запального, емоційно нестабільного й дуже вразливого підлітка.

Нова книга для підліткового читання: знайомтесь, Ліззі Карбон

Головній героїні дівчині Ліззі 13,5 років, вона майже нічого не їсть, але все одно набирає вагу; зовнішність стала однією з головних причин для кепкувань з неї і вдома, і в школі... Та й повсюду, як на лихо, її переслідують суцільні невдачі. Хіба з такими «везунчиками» хтось захоче мати щось спільне? Ні, бо ж її доля прописана наперед — пасти задніх, ховати очі, присоромлено червоніти й дружити хіба що зі щоденником... Та одного дня оголошений дирекцією шкільний проект долучає її до компанії ще кількох нещасливців. Цікаво, що за проект у них вийде? «Тридцять три нещастя»? «Лиха година»? «Повний провал»? Дізнавайтеся, на що здатен цей клуб невдах…