Серія «Сучасна європейська підліткова книга» поповнилася книгою «Право на дорослість» — довгоочікуваним продовженням підліткової історії про варшавських гімназистів, яку написала сучасна польська письменниця Малґожата-Кароліна Пекарська.
Перша частина «Клас пані Чайки» — польський бестселер, який з перших сторінок вподобали українські читачі — розповідала про цікаве життя підлітків, в якому є перемоги і поразки, хвилювання, побоювань, непорозуміння, перші дорослі почуття та справжня дружба.

У продовженні під назвою «Лотерея» персонажі подорослішали та постали перед низкою рішень: про майбутній фах, вибір навчального закладу, з ким підтримувати стосунки, а кого краще триматися осторонь... Приймати рішення доведеться самостійно, і вкрай важливо не схибити у цій «лотереї», бо відповідальність їм вже не перекласти на плечі дорослих, а від зробленого вибору може залежати все подальше життя.

Третя книга Малґожати-Кароліни Пекарської нарешті українською

Остання книга «Право на дорослість» описує нові клопоти дорослого життя улюблених героїв, пов'язані з переїздом до нового міста та життя поза рідною домівкою без батьківської турботи й контролю, перші підробітки, студентські гуртожитки та свободу робити дорослий вибір. Вони дивитимуться на світ іншими очима та знайдуть відповіді на численні питання: що впливало на ті чи інші рішення, які приймали батьки? Хіба близкість може бути далекою? І чому кохання буває таким сильним?..