Уявіть, що вам саме завтра йти на день народження до близької людини, а подарунку й досі немає: не вистачило часу кудись поїхати та купити його або ж до останнього не змогли визначитися, що подарувати, — виправдання вже не має значення. Знову конвертик із грошима, звичайно, теж непогана ідея, але хотілося б щось оригінальніше... Пам'ятаєте відому нам з дитинства приказку: «Книга — найкращий подарунок»? Ми згодні з цим на 200%, та от що робити з іменинником-затятим книголюбом, який перечитав безліч разів усе, що тільки гортається?

Ось тут і починається наш довгоочікуваний сюрприз, який захочеться й собі мати, після того, як подаруєте комусь! Представляємо нашу новинку — блокнот «Мотиватор™», унікальний тим, що це не черговий «такий собі гарненький зошит для моїх дописів із малюнками на берегах відповідно до настрою», а стильна сучасна штука, яку щонайменше захочеться і буде не соромно витягнути на людях! 


Мріяли про новенький блокнот? Тоді ми йдемо до вас!

#Мотиваторблокнот не просто містить спеціально оформлені сторінки для складання списків «що купити, що подивитися, куди поїхати, як досягти своєї мети за..., що приготувати...»: 

• Чи не з першої сторінки він змотивує вас контролювати свої витрати, аби зрештою накопичити на те, про що ви так давно мріяли.


• Коли ви почнете записувати свої улюблені фільми, «Мотватор™» допоможе згадати, як ви сміялися над комедіями у колі найкращих друзів і як зворушені плакали, переглядаючи мелодраму з коханими. А потім надихне скласти список рекомендацій до вартісного кіносеансу, які ви чули звідусіль за останні... , але відкладали на потім.


• Цей блокнот збереже ваші спогади краще за будь-які соц. мережі або найсучасніші хмарні сховища! Візміть його у подорож та закарбуйте найяскравіші враження від красивих місць, які побачите, запишіть слова незнайомої мови, поприклеюйте коротенький фотозвіт та привезіть додому дещо краще, ніж традиційні сувеніри — замалюйте монетки іншої краіни у спеціальному місці!


• На його сторінках ви натрапити на дивовижну історію успіху однієї жінки, яка першою перелетіла Атлантичний океан! Якщо хтось зумів те, що здавалося неможливим, тоді й ви зможете! А коли почнете й нарешті досягнете своєї мети, згадайте, як окрилювали вас і мотивували діяти звичайні чорні літерки з нашого нового незвичайного блокнота!


Розфарбуйте кожен свій день із Мотиватором у неповторні барви!