Кожна дитина потребує щоденної батьківської уваги, тепла та турботи. Але виявляється, що замало її лише нагодувати та доглянути, багато сил, кмітливості та фантазії вимагає від дорослих процес організації дитячого дозвілля, особливо влітку, коли з'являється більше можливостей бути разом. Можна разом погуляти в парку, погодувати птахів, вивчити нові назви рослин, спостерігати за життям тварин, а вдома помалювати бачене за день та увімкнути довгоочікувані мультики, без яких із часом стає нецікаво ані їсти, ані засинати. За допомогою художніх видань для дітей батьки намагаються чогось навчити малечу через поведінку головних героїв, їхні правильні й неправильні вчинки абощо, та часом усі класні дитячі книжки прочитані, історії цитуються при самому лише погляді на полицю з книжками, а добро і зло, біле та чорне чітко пояснене і розмежоване.

Літо закінчується, а ідеї ні: про цікаве дозвілля

Завжди дуже цікаво зробити щось власними руками, пофантазувати й відчути свободу у власних діях! До того ж, вивчене у такий спосіб не тільки краще засвоюється та запам’ятається надовго, але ще й подарує дитині багато щирих емоцій від малювання, вирізання, шиття чи приклеювання. Разом з дорослими, які доможуть зробити вироби зі звичайного паперу надзвичайно гарними, проведений час принесе дітям радісний захват та безліч позитивних емоцій. Останніх не бракуватиме й дорослим, бо вони і самі з превеликою радістю розмальовують картинки або наряджають картонних ляльок у вишуканий паперовий одяг.

Пропонуємо топ-3 найцікавіших занять, з якими дитина не буде нудьгувати, де б вона не відпочивала цього літа:

—    жага до моди: дівчаткам варто тільки зібратися разом, щоб розпочати справжній показ мод. Можна приміряти бабусині старовинні вбрання, якщо літо проходить в селі, або влаштувати пляжне дефіле, знадобиться лише фантазія та гарного настрою. Але є альтернатива: набори для творчості із готовими картонними ляльками, різноманітним одягом та аксесуарами, а також найкращими зразками «тканин». Ножиці та трішки натхнення — і ось ви вже перенеслися на круту вечірку, модний показ або презентацію колекцій українського національного одягу.

—    веселка на моїх аркушах: розмальовувати завжди легше, ніж малювати, і це заняття полюбляють однаково і дітлахи, і дорослі. Візьміть із собою на відпочинок розмальовку, фломастери або кольорові олівці й не пожалкуєте — теплий літній вечір, ароматний напій та розфарбовування разом зі своїми малятками допоможуть вам відпочити і відновити свої сили.

—    малювання в блокнотиках та заповнення альбомів друзів: дорослі часто використовують блокноти або численні щоденники у робочих потребах, записуючи туди нагальні справи та все, що потрібно пам’ятати. Як щодо того, щоб взяти до рук незвичайний блокнот для відпочинку: помалювати у ньому, помріяти, запланувати щось цікавеньке, наважитися на те, чого давно дуже хотілося. А для дітей літо — це пора нових знайомств, тому в нагоді стане альбом друзів, щоб дізнатися краще своїх нових товаришів та залишити на згадку щось і про себе!

Бажаємо насолодитися другою половиною серпня сповна й накопичити якнайбільше приємних вражень!