<br>Щойно з друку — наступна збірка поетичних творів для дітей <a href="https://schoolbook.com.ua/books/khvostati-virshi/">«Хвостаті вірші»</a> <b>Юрія Бедрика</a></b>. Шанобливі та несподівано серйозні, кудлаті та пернаті тварини постають перед маленьким читачем за цікавих обставин. Що робить їжак, аби почуватися як бурундук? Як святкує День народження равлик? Чому бабачки танцюють гопака?

«Хвостаті вірші» — нова збірка поезій для дошколят

<br>На відміну від збірки <a href="https://schoolbook.com.ua/books/kudlati-virshi/">«Кудлаті вірші»</a>, нова книжка <a href="https://schoolbook.com.ua/catalog/khudozhnya-literatura-doh/naykrashchi-virshi-dlya-ditey/">серії «Найкращі вірші для дітей»</a> присвячена не виключно хатнім улюбленцям, а звірам, що живуть у лісі, ховаються на морському дні, літають у небі, однак спосіб життя тварин надто схожий на наш,  «людський»: <b>звірі відвідують школи</b>, купляють у магазині папір, вишивають сорочки й <b>навіть пишуть вірші</b>.


Читання поетичних текстів у родинному колі подарує незабутні хвилини сміху та щирого захоплення творами Юрія Бедрика. Деякі герої книжки <a hre="https://schoolbook.com.ua/books/khvostati-virshi/">«Хвостаті вірші»</a> мають власні імена, як-от <b>Равлик Прудкий, Співочий Жук, Свинка Яринка</b>. У них та ще безлічі персонажів, їжаків, бурундуків, антилоп гну, киць, слонів є чого повчитися.