Розвивальна серія для маленьких читачів «Весёлые картинки» (укр. «Сторінки-цікавинки») автора Василя Федієнка поповнилася новенькою книжкою-картонкою «Синее-синее море». Видання розповість про найпоширеніші види риб, птахів, які водяться на березі морів та океанів, й про інших морських жителів — крабів, раків, медуз, морських зірок, а також познайомить дітей з водними видами транспорту.

Інтерактивна новинка для розвитку маляток

Занурюватися у морські глибини набагато цікавіше завдяки унікальним рухливим елементам, які є візитівкою цієї серії та подобаються однаково і дітлахам, і їхнім батькам.

На кожній сторінці новенької «Синее-синее море» розміщені коротенькі віршики-загадки, відгадки на які висуваються додатково:
порухавши сторінку вгору-вниз за кружечок малятко дізнається, що птах, який харчується рибою та має велику кишеню у дзьобі, називається пеліканом;
висунувши додатковий елементи, читачі побачать, яку затишну хатинку облаштував собі рак у мушлі;
покрутивши спеціально намальовані стрілочки збоку навіть зможуть відчути себе капітаном підводного човна, який крізь ілюмінатор вдивляється у морських жителів, що саме цієї миті пропливають повз.

Нехай дивовижний підводний світ стане ближчим для малят і дорослих із нашою розвивальною новинкою!